Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з початкового технічного моделювання

20 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Захід був організований КЗПО ,,Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради  за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА-ОДА.

Під час конкурсу  учасники виконували теоретичне завдання та майстрували тематичну модель будівлі з паперу за допомогою розгорток геометричних фігур, конструювали композицію на задану тему за власним задумом з деталей конструктора типу,,Lego”. Також діти виготовляли технічну модель з окремими  рухомими паперовими частинами.

За результатами напруженої боротьби перше місце посіла команда Мукачівського центру позашкільної освіти. Серед переможці також: КЗПО,,Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості   ,,ПАДІЮН ”,  ,,Центр дитячої та юнацької творчості ,,Сузір я”  Хустської міської ради та Центр позашкільної роботи з дітьми Виноградівської міської ради. 

Ці змагання сприяли підвищенню ролі технічної творчості в житті дітей, заохочення їх до навчання і пошуку знань, стали першою спробою учасників  провірити свій творчій та інтелектуальний потенціал.

joomlamodniyportal.ru