Обласна мистецька акція до Дня художника

Щороку у жовтні до Міжнародного дня художника за підтримки Департаменту освіти, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА та Управління освіти Ужгородської міської ради КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНˮ організовує масштабну обласну акцію „Пленер у ріднім містіˮ. 

Цьогоріч мистецький захід об’єднав молодих художників: вихованців КЗПО „ПАДІЮНˮ, учнів загальноосвітніх шкіл Ужгорода, а також дітей та молодь закладів освіти області.

 На десятках різноманітних мольбертів замайоріли знайомі всім вулички й сквери міста, пейзажі та краєвиди рідного Закарпаття. Всі бажаючі, які вміють тримати пензлика, люблять рідне місто і мають хист до малювання, могли приєднатися до мистецької акції, висловити своє захоплення та особливе бачення краси навколишньої природи. 

Дякуємо всім, хто долучився до пленеру!

Переглянути та помилуватися роботами можна за #ПАДІЮНпленер2024

joomlamodniyportal.ru