Юні патріоти „ПАДІЮНу” перетворилися на рятувальників ДСНС

Щоб уберегти своє життя і життя своїх друзів, потрібно знати, як правильно діяти в екстремальних ситуаціях. Ці важливі знання, особливо в умовах сучасної війни, якраз і отримали юні учасники гуртка „Козачата” відділу національно-патріотичного виховання КЗПО „ПАДІЮН”.

Допитливі патріоти завітали до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини у клас безпеки „Вогник”. Тут на гуртківців очікувало багато цікавинок, які стосуються насамперед порятунку життя.  

Працівниця Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіла своїм маленьким гостям, як влаштована пожежна машина, на який номер слід телефонувати в разі пожежі, зустрічі з міною, небезпеки на воді чи хімічній загрозі. Як працюють гірські рятувальники, водолази, піротехніки. Виявляється, кисневий балон водолаза має вагу майже 30 кг, як вага дитини, а міношукач здатен реагувати й на телефон (це відразу було випробувано на власних металевовмісних речах). Учасники заходу приміряли форму рятувальника, протигаз, гасили імпровізовану пожежу зі справжнім димом на імітаторі пожеж,  спускались, як досвідчені вогнеборці, по пожежній драбині. І засвоїли головне, що в разі небезпеки слід обов’язково звертатися до професіоналів-рятувальників ДСНС (номер телефону 101).

joomlamodniyportal.ru