Майстер-клас з дикторської майстерності від Наталії Якушко
За участі відомої у нашому краї телевізійної і радіоведучої, керівника Народної студії поезії „ Чарівне слово” Наталії Якушко 6 листопада у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний майстер-клас, ініційований радіостудією „ПАДІЮН-Лайф”. Можливість спілкування з майстром, цінні поради та побажання у вдосконаленні дикції, постановки голосу, побудови інтонаційного малюнку тексту, культури поведінки в ефірі були з уважністю сприйняті та оцінені молодими журналістами палацу.
„ Екран чи мікрофон - це збільшувальне скло: плідну працю воно дуже добре показує, проте і викриває недопрацювання чи брак професіоналізму”, - саме ці слова Наталії Павлівни спонукали до усвідомлення молодою аудиторією істини, що професія журналіста вимагає постійної роботи над собою.
Особливе емоційне піднесення викликало у присутніх на майстер-класі декламування гостею зразків української поезії. Затамувавши подих, слухали молоді радійники вічну істину від Т.Г.Шеченка та Л.Костенко, так майстерно озвучену чарівним словом Наталії Павлівни.













