Олександр Дзембас – серед кращих педагогів області!
Вітаємо нашого колегу, методиста відділу краєзнавства та туризму „ПАДІЮНу”, керівника гуртків „Юні археологи”, ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА ДЗЕМБАСА з відзначенням його нагрудним знаком „Василь Сухомлинськийˮ!
Це одна з найвищих відзнак Міністерства освіти і науки України. Олександра Дзембаса було нагороджено на урочистостях з нагоди святкування Дня працівника освіти в „ПАДІЮНі”, під час яких вшановували найкращих педагогів Закарпаття!
Нагадаємо, що Олександр Дзембас є автором двох науково-популярних монографій, з півсотні наукових статей на археологічну і педагогічну тематику. Свого часу він керував всеукраїнською „Школою юного археолога” у Невицькому та Чинадієвському замках. А зараз веде школу юного археолога відділу краєзнавства та туризму „ПАДІЮНу”.
Педагог розробив трирічну авторську програму „Юні археологи”. Серед його вихованців - переможці та призери всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
Пишаємося своїм колегою та надихаймося його успіхами!!!
{gallery}/2024/01/dzen{/gallery}













