Падіюнівці долучилися до «Свята закарпатської культури»

У суботу, 10 вересня,  Ужгород  потонув у народній творчості та казкових героях. Свято розпочали із зустрічі подорожуючих ляльок. Згодом актори Закарпатського обласного театру ляльок представили прем’єру вистави «Чарівна повітряна куля».

А тим часом для гостей свята вихованці та педагоги Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»  підготували цілий ряд майстер-класів, які відбувалися на улюбленій площі всіх дітлахів нашого міста - Театральній.

Падіюнівці вчили містян ліпити з глини, розписувати по склу, плести з бісеру прикраси та сувеніри,  а також виготовляти ляльки-мотанки. Веселі клоуни і міми – вихованці театральної студіі – піднімали перехожим настрій.

Трохи згодом на сцені площі Театральної «ПАДІЮН» представив нову концерту програму. До неї увійшли десятки номерів народного та сучасного жанрів. Гості свята радо підспівували та підтанцьовували учасникам концерту. Крім того, під в цей день, просто в центрі міста всі охочі могли отримати вичерпну відповідь на будь-які питання про гуртки, які діють у палаці, а також записати своїх дітей до них. 

joomlamodniyportal.ru