Збір лідерів учнівського врядування "Нове покоління" 2018

14 квітня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН"  відбувся збір лідерів учнівського врядування " Нове покоління".  У форумі взяли участь  105 найактивніших, найрозумніших лідерів та їх координаторів з кожного району та міста Закарпатської області.  

Програма заходу була насичена різноманітними проектами, активностями та знаними особами нашого краю.  За традицією форум розпочали Гімном України, після якого відбулося урочисте  нагородження грамотами успішних юних лідерів та координаторів області за вагомий внесок у розвиток учнівського врядування області.      

До лідерів на форум завітала амбасадорка проекту "Ю-Репорт" від ЮНІСЕФ, голова медіа-служби Ужгородського осередку ГО "ФРІ", волонтерка, регіональна координаторка  Всеукраїнських проектів і конкурсів, учасниця ініціативної групи "Ужгородського центру молодіжних ініціатив" – Дана Гіді, яка ознайомила молодь із сучасними можливостями молодіжних організацій та проектів. Цікавим та змістовним для лідерів був виступ Марії Юріни – президента обласного парламенту "Нове покоління", учениці Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іршавського району, дівчина презентувала  свою роботу за термін правління, і з захопленням розповідала про поїздки на Всеукраїнський форум та про створення Національної дитячої ради. Назар Староста – ведучий заходу, лідер-волонтер, учень Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради познайомив присутніх з проходженням та організацією акції " Серце до серця"  у Закарпатській області. Наталя Савко- лідер учнівського врядування "Корзо"  в  м.  Ужгороді, учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 презентувала проект- дослідження та ролик на надважливу тему для підлітків - Булінг. Безпечна школа. Соціальне опитування "Хто найчастіше стає"  жертвами булінгу"  провела серед дітей різного віку у школі Каріна Гефнер,учениця Великоберезнянської гімназії. Антоніна Тегза учениця НВК "Гармонія"  представила проект "Дитинство без сміття", актуальний та чіткий проект про навчання дітей дітьми, як сортувати сміття.     Далі в рамках програми заходу відбулися  дебати на тему: "Цькування – школа виживання, чи - злочин" з чудовим спеціалістом, психологом, викладачем кафедри політології та державного управління УжНУ - Маріанною Колодій, які плавно переросли у консультування та безліч запитань до фахівця: як діяти, коли тебе цькують у школі чи колективі, коли ти знаходишся у ролі жертви чи спостерігача. Тема виявилася болючою для лідерів, бо ж чи не кожен з нас пережив цькування. Також делегатами були представлені плакати та фото на тему булінгу, для того щоб привернути увагу дітей та дорослих до цієї проблеми  та розробити план дій, щоб запобігти його поширенню.     

Родзинкою заходу стали  запрошені на форум знані та активні особистості нашого краю, які стали наснагою для лідерів. Від кожного з гостей діти отримали цінні поради та унікальну формулу успіху в тій чи іншій професії і в житті зокрема. Дякуємо лідерам натхненникам: Ользі Гартнер, Олександру Білаку, Денисенку Сергію, Катерині Мучичці, Валентину Штефаневі, Ользі Мікулі, Боднар Наталії.        

Лідери надовго запам’ятають цей форум, і надихані та наснажені понесуть нові ідеї та проекти до себе у райони, щоб поділитися ними з іншою молоддю

 

joomlamodniyportal.ru