„Арніка”– місце зустрічей, нових ідей та відпочинку лідерів обласного учнівського парламенту „Нове покоління”

Початок року для лідерів учнівського самоврядування - це завжди початок нових  справ, втілення нових ідей.  2019 рік розпочався з традиційного  збору досвідчених  лідерів учнівського парламенту „Нове покоління” та тих, хто прагне стати їх частинкою - свідомими, талановитими та дієвими особистостями. 17 січня в таборі „Арніка”, що на Воловеччині стартував започаткований  очільниками обласного парламенту „Нове покоління” соціальний проект „Teenagers”, який буде реалізовуватись з лютого до червня 2019 року. Ціллю проекту є допомога підліткам у важкий період їх буремного формування, підтримка фаховими порадами, набуття ними важливих життєвих компетенцій.

Програма передбачає зустрічі, розмови, тренінги, навчання, ігри, консультації та спілкування з успішними людьми, фахівцями різних галузей. Тут молоді люди навчаться як протидіяти та попереджувати булінг, отримають знання про медіацію, впевнено відстоюватимуть свої права та знатимуть про обов’язки, вмітимуть надавати первинну медичну допомогу, дізнаються про волонтерство та благодійність, успішну самопрезентацію, фінансову грамотність та роботу владних структур, сформують корисні навички та навчаться відповідальності.       

Цікава та жива презентація проекту Діани Юрчук, Віце-Президента обласного парламенту викликала жваве обговорення та обмін досвідом між молодими людьми. В результаті було сформовано творчі групи однодумців, які готові втілювати новий проект у своїх районах, містах, ОТГ після повернення з відпочинку.

joomlamodniyportal.ru