СТОП БУЛІНГ!

Образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці - це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування - регулярного, повторюваного день у день знущання. Жертви булінґу переживають важкі емоції

 - почуття приниження і сором, страх, розпач і злість.

Впоратися з цією проблемою у закладі освіти можуть і повинні педагоги. Формування позитивного мікроклімату, толерантність міжособистісних стосунків у колективах завжди було і є першочерговим завданням педагогічних працівників „ПАДІЮНу”. Методичним відділом розроблено пам’ятку для дітей, педагогів та батьків „Маркери булінгу”, запроваджено механізм повідомлення про випадки насильства, розроблені методичні рекомендації для проведення занять з навичок ефективного спілкування та мирного розв’язання конфліктів.

Хоча у нашому закладі ніколи не було випадків булінгу, все ж проводиться значна робота із запобігання цього небажаного явища. З 16 по 20 вересня  у закладі пройшов Всеукраїнський  тиждень з протидії боулінгу. У рамках тижня було проведено тематичні бесіди з дітьми, під час яких було роз’яснено, що таке булінг, як потрібно реагувати на випадки булінгу. У відділі комунікацій та зв’язків з громадськістю відбулося засідання молодіжного клубу „Дебати” на тему „Як довіряти і бути вдячним”.  Профілактична робота, яка здійснюється в „ПАДІЮНі”, дає право сподіватись, що у нашому закладі випадків булінгу не буде.

joomlamodniyportal.ru