Майстер-класи

З нагоди святкування Дня Незалежності України, в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” досвідченими педагогами закладу були проведені майстер-класи, приймаючи участь у яких бажаючі мали можливість ознайомитися з народними музичними інструментами України,

а також, власноруч створити сувенірні картинки, декоровані  різними техніками.

Майстер-клас з виготовлення декоративних картинок провела керівник гуртків „Паперопластика” та „Виготовлення сувенірів” Негер Кристина Калманівна. Вона розповіла про традиційні та сучасні техніки декорування, допомогла дітям у створенні їх робіт. Тематику, зображену на картинках обирали спільно – це визначні місця Ужгорода, адже наше місто в усі пори року є дуже гарним, затишним та рідним. Кожен обрав  собі фотографії з видами міста, які вподобав, і далі почався процес творчості. В результаті цікаво проведеного часу, учасники майстер-класу створили роботи, які вийшли неповторними, не подібними одна на одну, водночас цікавими та особливими. 

Майстер-клас з вивчення народних музичних інструментів був проведений  знаним не тільки в Ужгороді та Україні, але і за кордоном музикантом-виконавцем автентичної народної музики Короленком Володимиром Володимировичем в Зразковому етнографічному музеї „Світлиця”. Пан Володимир розповів дітям про музичні інструменти, їх різновиди, використання. Усі бажаючі мали можливість пограти на будь-якому із запропонованих інструментів, що додало запалу усьому дійству.

joomlamodniyportal.ru