Фантастичний заряд позитиву від педагогів „ПАДІЮНу”

Діти, які відпочивають в філіалі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру „Арніка”, завжди з нетерпінням очікують на цікаві заняття, розваги та майстер-класи від педагогів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

10-го жовтня вперше у новому навчальному році в таборі побували керівники гуртків „ПАДІЮНу”. Короленко Володимир Володимирович ознайомив дітей з історією виникнення прадавніх народних музичних духових інструментів. Показав на прикладі збережених взірців,  як виглядали ці інструменти, розповів про їх види, звучання, порівняв традиційні та сучасні народні музичні духові  інструменти,  та також розповів про те, як розвивалися та змінювалися вони протягом декількох віків.

Бажаючі змогли і собі спробувати пограти на інструментах, запропонованих педагогом. Найгебавер Семен Едович, керівник шахового гуртка,  провів зі школярами  шахово-шашковий турнір. Діти захопилися грою і продемонстрували хороший рівень, а переможці отримали грамоти „ПАДІЮНу”.

Дворцина Світлана Григорівна, керівник театральної студії „Синтез”, провела надзвичайно цікавий майстер-клас „Театр як вид мистецтва”. З самого початку до майстер – класу були активно залучені всі присутні, педагог запропонувала дітям цікаві етюди, скоромовки, а також заохотила їх стати учасниками улюбленої казки. Завдяки професійному підходу Світлани Григорівни навіть найсором’язливіші учасники відчували себе на імпровізаційній сцені легко і комфортно. Аквагрим – одна з улюбленіших розваг для дітей. За допомогою малюнків на обличчі вони можуть перевтілюватися в будь-яких казкових героїв. Стецюк Анастасія Павлівна, керівник гуртка „Таємниці пензля ”, за допомогою чарівного аквагриму виконала всі побажання дітей, подарувавши їм фантастичний заряд позитиву. Трохи порухатись, перевірити свою спритність та реакцію змогли бажаючі під час  гри в настільний  теніс, яку організував  керівник гуртка В.О.Індріксон. Юні відпочивальники „Арніки” активно та з великим бажанням брали участь у запропонованих педагогами „ПАДІЮНу” заняттях, які, безперечно, сприяють різнобічному розвитку особистості, її інтелекту, творчому потенціалу. 

joomlamodniyportal.ru