„Міцна родина - щаслива дитина”

Саме таку символічну назву мала виставка, що проходила    у „ПАДІЮНі” з 25 листопада по 10 грудня у рамках Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства”. Взяли участь у ній 26 вихованців гуртків образотворчого мистецтва, які змогли у малюнку  передати свій  погляд на такі неординарні  і часом складні події.

 11 грудня відбулося урочисте завершення виставки  та  відзначення кращих робіт вихованців. У ньому взяли участь гуртківці, педагоги закладу,  та представники департаменту соціального захисту населення ОДА -  ініціатори цього дійства. У своєму виступі начальник відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Пагулич відзначила неабияку майстерність  вихованців „ПАДІЮНу” у розкритті теми та нагородила гарними подарунками  переможців: Ортутай Марину, Леміша Юрія, Костюк Амалію (керівник гуртка Кузик Є.М.), Максим’юк Анастасію (керівник гуртка Малеш М.П.) та Безик Поліну (керівник гуртка Стецюк А.П.). Всі інші учасники отримали альбоми для малювання, фарби та цікаві інформаційні матеріали.

 

Виставка  робіт вихованців „ПАДІЮНу” „Міцна родина - щаслива дитина” в черговий раз показала, наскільки глибоко наша юнь відчуває і вміє передати всі проблеми суспільства. А, отже, зможе знайти шлях до їхнього подолання!

joomlamodniyportal.ru