Новорічні святкові заходи у відділі комплексного виховання „ПАДІЮНу”

Напередодні Нового року у відділі комплексного виховання Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося ряд святкових заходів. Зокрема, порадували батьків та гостей свята   показові виступи юних гімнасток всіх вікових груп.

Справжнім сюрпризом для педагогів та глядачів став нетрадиційний виступ гімнасток старшої групи у незвичних для спортивної гімнастики піжамних костюмах, який вони підготували самостійно. Самі учасниці, а також присутні їх батьки та педагоги отримали справжній вир емоцій – від здивування і легкого шоку до задоволення від перегляду та гордості за своїх талановитих вихованок.

 Протягом двох днів, 18-19 грудня, у „ПАДІЮНі”  також відбулися традиційні дитячі шахові змагання „Новорічна ялинка”. Ці турніри проводяться у палаці з 2010 року щорічно. Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад 40 дітей – вихованців та випускників шахового гуртка – віком від 5 до 16 років.  Загалом відбулося 5 турнірів, розіграно  6 комплектів нагород. 

У групі новачків у турнірі „Прохідний пішак” за коловою системою перемогу виборов Максим Смірнов, призерами стали Микола Варга та Дмитро Садовніков.  Грамотами були відзначені наймолодші учасники – Анна Вовк та Назар Ільницький. 

Середня вікова група змагалася у форматі 29 учасників у двох турнірах протягом двох днів за швейцарською системою. Тут вирували неабиякі хвилювання, пристрасті, емоції,  адже  майстерність гравців цієї групи вже значно вища, ніж у початківців. Перемогу здобули Андрій Юрковський, Павлик Митровцій, Соломія Волошин та Дарина Маркович, призерами стали: Даніїл Камінський, Йосип Халахан, Назарій Бойко, Злата Найгебавер та Софія Бойко.

У старшій групі змагалися юнаки також за коловою системою. Переважна більшість учасників вже має досвід обласних дитячих та дорослих змагань,  тим цікавішим було спостерігати, як спортивні, дитячі емоції, рівень знань та вмінь поєднувались із дружніми стосунками вихованців. Перемогу здобув Василь Ігнатоля, призерами стали Михайло Кормош та Андрій Камінський.

Змагання пройшли в дуже теплій та дружній атмосфері. Всі призери нагороджені медалями та грамотами „ПАДІЮНу”, а учасники змагань – заохочувальними призами та солодкими подарунками від спонсорів.

joomlamodniyportal.ru