Новорічна казка „Свято Зірки або, Бажання, здійснись!”

Напередодні свят Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості  „ПАДІЮН”  перетворюється у суцільну казку з цілою купою дійових осіб. Головна сцена палацу виблискує ілюмінацією і демонструє найкращі таланти творчих дітлахів: це вправні витончені таночки, щирі душевні пісні, вистави і виставки,

спортивні змагання, п’єси і постановки. Та яке ж новорічне свято без новорічної казки!  Цими передсвятковими днями глядацька зала палацу переповнена дітками різного віку, які з захопленням і передчуттям дива спостерігають за чарівним казковим дійством, яке відбувається на сцені. 

Надзвичайно цікава і повчальна казка  „Свято зірки, або Бажання, здійснись!” розповідає про боротьбу добра і зла, про відчайдушні і подекуди безглузді людські бажання, про пригоди і перевтілення Принца і Принцеси, про діяння і чари доброї і злої чарівниць. Юні актори театральної студії „Синтез” майстерно зіграли своїх казкових персонажів, захопили увагу глядачів і викликали хвилю позитивних емоцій та переживань, вразили своєю майстерністю танцювальні композиції від народного художнього колективу студії сучасного танцю „Бліц”. А у казці йшлося про те, як зла Чарівниця-Злодійка  викрала  небесну Зірку, яка була щедрою і доброю, тому здійснювала усі бажання без винятку. Але, на жаль, такі добрі наміри призвели до низки неприємних історій, коли люди перестали цінувати добро і звикли до того, що все виконується без найменших зусиль. А якщо мрія чи бажання виконується швидко, якщо усі задуми реалізовуються надто легким шляхом, просто перестаєш цінувати те, про що мріяв і втрачаєш таке важливе почуття міри і цінності подарунку. Добра Фея пожаліла викрадену Зірку і перетворила її на дівчинку. Але Зірочка була дуже засмученою, потрапивши на землю,  її розчаруванню не було меж. Але як і в житті, так і в казці, ніщо не відбувається без втручання добрих людей і добрих вчинків, отож, Зірочці допомогли повернутися  на небо казкові герої: зачарований Принц-Водонос і Принцеса-Лицар, які найбільше постраждали від безглуздих людських бажань. 

Сяє зірочка і зараз у небі, але бажання здійснює лише добрих та чуйних людей. Одним словом, добро знову одержало перемогу над злом. 

Зрештою, краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Двері „ПАДІЮНу”  відчинені і радо стрічають нових гостей. Перегляд казки планується протягом грудня, яка відбуватиметься у глядацькій залі під покровом зоряного неба, наданого Валентином Левшаковим. Після чого усі глядачі урочисто запрошуються до новорічної ялинки у фойє палацу, де на малят чекають інші приємні сюрпризи від студії пантоміми  „Енергія мім”.

joomlamodniyportal.ru