Падіюнівські майстер-класи в „Едельвейсі”

У сонячний та морозний день 17 січня діти, які відпочивають у філіалі Закарпатського центру  туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді „Едельвейс”, вперше познайомилися з захоплюючими заняттями, майстер-класами та іграми від педагогів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

З насиченою навчально-розважальною програмою до дитячого табору завітало четверо педагогів. 

Світлана Володимирівна Лутак, керівник дитячого музичного театру „Райдуга”, провела з дітьми флеш-моб у стилі хіп-хоп (спонтанні, синхронізовані танцювальні рухи в масах). Юнаки та дівчата спробували координувати рухи рук і ніг,  правильно тримати корпус, познайомились з відчуттям стилю, ритму, координації, відчули шквал позитивних емоцій, і все це під приємний музичний супровід. 

Анастасія Павлівна Стецюк, керівник гуртка „Таємниці пензля”, захопила юних відпочивальників майстер-класом з аквагриму. Діти ознайомились з технікою нанесення малюнка на обличчя, вибором вдалої кольорової гами, технікою безпеки при роботі з олівцями. Згодом самостійно і з легкістю змогли втілити свої найсміливіші бажання і перевтілитись у фантастичних героїв. 

Андріана Володимирівна Мельникова, керівник гуртка з виготовлення іграшок та сувенірів, зуміла зацікавити дітей  майстер-класом, під час якого  усі бажаючі змогли самостійно виготовити з фетру символ Нового року -„Мишеня”. 

Захоплюючі ігри для учнів  організувала керівник гуртка  „Журналістика” Світлана Мирославівна Оксіюк. Серед них були такі: „Дуплет” – на розвиток концентрації та уваги; інтелектуальна гра  „Цікава географія” - на правильний підбір країни, столиці і прапора у картках; „Веселі стільчики” - робота над терпінням і витримкою, а також мовні ігри: „Гумористична рима” і „Мовна плутанина”. 

 

Діти не очікували такого багатого асортименту занять та ігор, отож було видно, що вони просто в захваті, адже хотіли спробувати усе і одразу. А по закінченню майстер-класів просили педагогів „Падіюну” обов’язково приїхати ще. Обіцяли також застосовувати отримані навички і вміння у своїх навчальних закладах і навіть у позашкільному дозвіллі. 

joomlamodniyportal.ru