Виставка-конкурс, присвячена пам’яті З.С.ЮБаконія

30 січня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося нагородження переможців обласної виставки-конкурсу „Мій мальовничий край”. Конкурс проводиться щороку в січні в знак вшанування пам’яті засновника студії образотворчого мистецтва – Золтана Степановича Баконія.

У виставці-конкурсі, крім вихованців „ПАДІЮНу”, взяли участь гуртківці Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості та Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Андрій Барнабашович Надь – голова журі, завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва  привітав гостей свята,  розповів,  як проходив конкурс та нагородив переможців.

Ось наші переможці:

Номінація „Образотворче мистецтво”

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – „ Різдвяна зірка”, Чаловка Каріна, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Образотворче мистецтво”, керівник гуртка Кузик Є.М.

ІІ місце –„Зима в Карпатах”, Каган Юліанна, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Таємниці пензля”, керівник гуртка Стецюк А.П. 

ІІ місце – „Казкові сни”, Петрус Максим, 8 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, Студія образотворчого мистецтва гурток, „Чарівний пензлик”, керівник гуртка Попович О.В.

ІІІ місце – „Ангел охоронець”, Щадей Христина, 10 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Студія образотворчого мистецтва „Чарівний пензлик”, керівник гуртка Попович О.В.

ІІІ місце – ,,Зимова наречена”, Пеца Софія 9 років,Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник гуртка ,, Паперопластика”, керівник гуртка Гораль О. Й.

ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Вертеп”, Цигика Юлія, 11 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Образотворче мистецтво” , керівник гуртка Кузик Є.М.

ІІ місце – „Різдвяна зірка”, Шебик Анна, 11 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Веселі кольори”, керівник гуртка Дуленко Я.М.

ІІ місце – „Колядники”, Усова Мілена, 13 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Живопис”, керівник гуртка 

Надь А.Б.

ІІІ місце –„Колядники”, Білей Олександра, 13 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра”, керівник гуртка Олаг Я.С.

ІІІ місце – „Чарівна зима”, Білей Наталія, 13 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра” , керівник гуртка Олаг Я.С.

Номінація „Декоративно-ужиткове мистецтво”

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – „Зимова фея”, Навроцька Ірина, 7 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Гончарик”  , керівник гуртка Жолтані Х.Ю.

І місце – Диптих „Казкові сови”, Пшенична Євгенія, 7 років, Пшенична Анна, 9 років, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Паперопластика”, керівник гуртка Негер К.К.

ІІ місце – Тарілочки „Баранчики”, Косарєва Софія, 7 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Художня кераміка” ,керівник гуртка 

Сливчук О.А.

ІІ місце – „Скандинавські гномики”, Мелешан Таїсія, 10 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Виготовлення іграшок та сувенірів”, керівник гуртка Мельникова А.В. 

ІІ місце – „Містечко взимку”, Жолтані Іран, 10 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Гончарик”, керівник гуртка Жолтані Х.Ю.

ІІІ місце – „Новорічний настрій”, Оникієнко Назарій, 10 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Студія образотворчого мистецтва”, керівник гуртка ЩокаЛ.П.

ІІІ місце – „Мишка”, Гаджега  Крістіна, 8 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Студія образотворчого мистецтва „Золотий мольберт”, керівник гуртка Шаленик Л.І.

ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Ангели співають”, Шафран Анна, 13 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Кераміка”, керівник гуртка Орос Н.М.

І місце – „Дзвіночки”, Левітіна Софія, 11 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Художня кераміка” ,керівник гуртка    Сливчук О.А.

ІІ місце – „Новорічний сувенір”, Шкіря Олександра, 12 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Студія образотворчого мистецтва”  , керівник гуртка Щока Л.П.

ІІ місце – Колективна робота ,,Зимова казка”, Полукарова Катерина, Петрила-Бурчин Катерина, Дмитрів Крістіна 12 років,Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник гуртка ,, Паперопластика”, керівник гуртка Ладижець О.О.

ІІ місце – Колективна робота ,,Різдвяний настрій”, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Креатив-студія”, керівник гуртка Синичка В.В.

ІІІ місце – „В ніч Святого Миколая ”, Усова Мілена, 13 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Кераміка”, керівник гуртка Орос Н.М.

ІІІ місце – ,,Новорічні дзвіночки”, Кливець Поліна, 12 років, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Паперопластика”, керівник гуртка Рошинець М.В.

joomlamodniyportal.ru