Всеукраїнський фестиваль «Різдвяні канікули»

З 10 по 12 січня 2020 року у місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», який був організований та проведений Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини міста Львова.

1300 учасників з різних областей України змагалися за першість у співі, хореографії, інструментальній музиці, художньому читанні та театралізованому дійстві. Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі.

Активно до участі у фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули» долучився фольклорний ансамбль «Джерела» закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». До уваги компетентного журі були представлені колядки, щедрівки і віншування, які успішно виконали учасники ансамблю та здобули ІІ премію фестивалю!

Безперечно, поїздка до Львова не може залишати байдужим нікого. Вечірня прогулянка центром міста, його мальовничими вуличками, кварталами справила як на дітей так і на дорослих особливого враження. За кілька годин, звичайно, важко обійти всі «цікавинки», якими може пишатися це історичне місто, проте додому всі їхали в хорошому настрої та щасливі.

Вітаємо дітей, батьків та педагогів із перемогою! Нехай ці досягнення надихають на нові звершення та успіхи!

joomlamodniyportal.ru