Падіюнівці святкують День Незалежності України

21 серпня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся ряд святкових заходів, присвячених 29 річниці Незалежності України. Урочистий флешмоб вокалістів і танцюристів "ПАДІЮНу" відкрив свято надзвичайно зворушливою та яскравою програмою.

Фотографи ловили найкращі кадри у той час, як  вихованці Народного художнього колективу «Танцювальна корпорація друзів» майстерно виконували  прекрасний танок під чудовий спів дзвінких голосочків Народного художнього  колективу  «Продюсерський  центр». Пісня «Україна - це ти» гучно лунала  в стінах закладу.

Приєдналися до свята і Лідери обласного учнівського самоврядування «Нове покоління», які у креативній формі висловлювали думки  про Незалежність та відзняли хвилююче-ліричний ролик на тему: «Незалежна Україна – незалежні ми». А на сторінці фейсбуку ще й досі триває цікавий фотоконкурс до Дня Незалежності під назвою: «Моя Україна». Приймаються роботи любителів і професіоналів фотомистецтва, головною умовою є те, щоб світлини були щирими і якнаймальовничіше зображували неймовірну красу  нашої країни: синє море і зелені гори, щасливі посмішки дітей і втомлені руки будівельника, сонце, вітер і кольори національного прапора у пшеничному полі...

У святкуванні взяли участь не лише вихованці, але і педагоги "ПАДІЮНу", які напередодні здійснили туристичний похід до Невицького замку, на вершині якого урочисто підняли прапор, який символічно майорів на горі під розкішним зоряним небом у світлі нічних ліхтарів і вогняних факелів. І в ту мить, коли прекрасні зорі-персеїди падали, миготіли, сяяли і згасали – усі дружно загадували бажання, пов'язане з благополуччям, розвитком та свободою України. З нагоди 29 Дня народження нашої держави у Горянській Ротонді прозвучала щира молитва педагогів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН", у якій сердечно просили щасливої долі нашій волелюбній країні та ясного майбутнього нашій багатостраждальній землі. 

Тож молімося за Україну і вітаємо усіх з Днем її Незалежності!

joomlamodniyportal.ru