Квітучою дорогою позашкілля…

Один із накращих та найпотужніших закладів позашкільної освіти області – Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» розпочинає свою роботу і лагідно запрошує усіх бажаючих в затишний світ мистецтва, спорту та науки.

 

Не так гучно, не так людно, не так грандіозно як завжди, однак по-сімейному тепло і привітно цьогоріч «ПАДІЮН» відчиняє двері для дітей… Кваліфіковані педагоги, як і раніше, з добротою в очах і з щирими усмішками на обличчі, які не зможе приховати навіть вимушена маска – радо зустрічають своїх підопічних. Починаючи від відділу  раннього дошкільного розвитку «Радість» і охоплюючи усі інші мистецько-розважальні, спортивні та лінгвістичні гуртки закладу (яких є понад 150!) –  де кожен стілець, парта, студія, кабінет – чекає саме на свого розумника.

    Адже карантин - аж ніяк не перепона бажанню творити, навчатися та розвиватися! «ПАДІЮН» розпочинає новий навчальний рік у трохи незвичних умовах і вигадує нові форми для роботи з вихованцями.   Директор Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Світлана Іванівна Ганущина щиро вітає усіх вихованців з початком навчального року та бажає нових горизонтів пізнання світу і себе, відкриття нових талантів, натхнення, успішності і захоплюючого розвитку. 

    А попереду неодмінно чекатимуть на всіх охочих різноманітні виставки, концерти, фестивалі та багато цікавих подій, а також новітні сюрпризи від великої родини падіюнівців. І хоч у рамках карантину, з різними нововведеннями та не так як зазвичай, проте навчання в ПАДІЮНі неодмінно буде яскравим, творчим, веселим та успішним для всіх, хто цього прагне. Щиро бажаємо усім маленьким і великим, допитливим і сором'язливим, активним і зосередженим падіюнчатам - наснаги, натхнення, гармонійного спілкування і досягнень! А педагоги робитимуть усе можливе, аби діткам було комфотрно і легко йти квітучою дорогою позашкілля…

joomlamodniyportal.ru