Вибори 2020

Вчора, у переддень дня Гідності і Свободи лідери обласного учнівського парламенту "Нове покоління" разом із своїми наставниками провели вибори-онлайн президента учнівського самоврядування. Заходу передувала копітка підготовка анкет, роликів, передвиборчих програм та звіт про реалізовані акції та проекти кандидатів.

Особливостей та труднощів у проведенні додалось із-за онлайн-формату виборів, бо ніщо не замінить нам живого спілкування, емоцій, обіймів та потужної молодої енергії перемоги. Разом з тим подібні виклики включають наш мозок для нових поглядів, ідей і рішень. Цього року ми вперше провели голосування онлайн у чаті "Форум 2020"  і зрозуміли, що будемо і надалі так голосувати під час офлайн заходів, бо по-перше — це чесно і прозоро, а по-друге — ми не друкували сотні  бюлетенів, і більше ніколи не будем(з одного дорослого дерева виготовляють 20 пачок паперу офісного). 

На початку збору лідерів привітали поважні гості заходу: Світлана Бут, методист УДЦПО, Світлана Іванівна Ганущина, директорка ПАДІЮНу, Ірина Савченко, начальник відділу молодіжної політики управління Закарпатської ОДА, Ганна Мелеганич, кандидатка політ.наук, директорка центру сталого розвитку УжНУ, доцентка факультету історії та міжнародних відносин, Марія Юріна, президентка  "Нове покоління" 2018 р., які привітали учасників збору та висловили їм свою підтримку та схвалення діяльності.

Еріка Станко, діюча очільниця обласного парламенту прозвітувала та з честю передала свої повноваження новообраним очільникам. 

Лідерка Міжгірського районного парламенту Богдана Богдан ознайомила присутніх з роботою урядів та реалізованими проектами команди. 

   Під час презентації своїх кандидатських програм лідери змагались по-чесному, показуючи свої сильні сторони та поважно ставлячись до опонентів.  Наші лідери — покоління Z, це юнаки і юнки, які переймаються планетою, вони більш гуманні від попередніх поколінь і вони мають Гідність, прагнуть бути свобідними і дієвими, вони з радістю волонтерять і вміють заробляти, вони мобільні з блискавичною реакцією. Наше завдання навчити, провести у доросле життя, показуючи Гідний приклад, справжні цінності, адже нам небайдуже, якою наша країна буде завтра, нам потрібно виростити чесних, грамотних, людяних майбутніх управлінців, які візьмуть на себе відповідальність за своє місто, громаду, народ.

Згідно результатів голосування очільницею обласного учнівського парламенту "Нове покоління" стала Берец Аліна Василівна,  яка проживає в м.Хуст,  учениця 10 класу, Хустської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №4.

Хустський міський цент позашкільної освіти «Сузір’я»

Віце президенткою парламенту Нове покоління була обрана Король Ліліана Іванівна, яка проживає в Перечинському районі, с. Раково, учениця

Порошківської загальноосвітньої школи

 I - III ступенів

Учнівський парламент "Глобус"

Уповноваженим парламенту "Нове покоління", обраний вже другий рік поспіль, — Вінце Олександр Йосипович, який проживає у м. Виноградів, учень 11 класу Виноградівської гімназії.

Виноградівська районна рада старшокласників.

Тож вітаємо обраних очільників, нехай працюють для покращення громад, якості учнівського життя та для слави України.

joomlamodniyportal.ru