Фестиваль на крилах осені.

Вже багато  років поспіль  осінніми  днями  в Ужгород  з’їжджаються юні танцівники, щоб, як яскраві листочки, закружляти у танку під час Міжнародного фестивалю-конкурсу  дитячої  та юнацької хореографії  „ПАДІЮН–ЄВРО–ДАНС 2020”.

Та цьогоріч за велінням відомих обставин змінилися умови проведення фестивалю-конкурсу і до закарпатської столиці  прилетіли вже лише хореографічні відеодоробки учасників. Звичайно, прикро, що глядачі не змогли поаплодувати на сцені „ПАДІЮНу” яскравим, іскрометним номерам  92  колективів аж  із 12 областей України: Вінницької,- Волинської, Донецької Житомирської,  Кіровоградської,  Миколаївської,  Рівненської,  Сумської,  Тернопільської,  Харківської,  Херсонської  і Республіки Молдова.  З іншого боку, у якому іншому форматі, крім дистанційного, можна було б побачити і оцінити оригінальні, цікаві  виступи 4201 юних учасників?!. 

І ось  настав хвилюючий момент, коли журі,  після перегляду конкурсних матеріалів,  змогло розкрити всі таємниці  і поділитися результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу  дитячої  та юнацької хореографії  „ПАДІЮН–ЄВРО–ДАНС 2020”.

Номінація „Народний танець”

Молодша вікова категорія  (до 9 років)

І місце  - Зразковий художній хореографічний ансамбль „Пірует”, Будинок дитячої та юнацької творчості  Вараської міської ради, Рівненська область, місто Вараш, керівник - Махоріна Ольга;    

ІІ місце  - Хореографічна  школа Народного  художнього колективу  ансамблю танцю „Подолянчик”,  Хмельницький палац творчості  дітей  та  юнацтва, м. Хмельницький, керівник - Гуреєва Лариса, педагоги: Підлуцька Оксана, П’яних Елеонора, Єван Олег;

ІІІ місце  - Дитячий зразковий аматорський колектив  „Барви Поділля”, Білогірська школа мистецтв, Хмельницька область, смт. Білогір’я, керівник - 

Самойлович Наталія.

Середня вікова категорія  (10 - 13 років)

І місце - Хореографічна  школа Народного  художнього колективу  ансамблю танцю „Подолянчик”,  Хмельницький палац творчості  дітей  та  юнацтва, м. Хмельницький, художній керівник - Гуреєв Іван, педагоги: Підлуцька Оксана,  Єван Олег;

ІІ місце  -  Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ; 

ІІ місце   - Народний художній колектив Системи Міністерства освіти і науки України ансамбль танцю „Веселі чобітки”, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Херсон, керівник  - Близьнюкова Ірина;

ІІ місце  - Зразковий ансамбль народного танцю „Сонечко”, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м. Суми, керівник - Кравченко Оксана ;

ІІ місце  - Народний художній колектив ансамбль танцю „Барвінок”, ЗПО „Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка”, Волинська обл.., м. Ковель,  керівники - заслужений працівник культури, відмінник освіти України Ризванюк Любов, Солоп Марія, Гулечко Тетяна, Панюс Сергій ;

ІІІ місце  - Народний художній колектив ансамбль танцю „Непосиди”, Центр дитячої та юнацької творчості , Донецька обл.., м. Добропілля, керівники  - Румянцева Лариса, Татаринкова Світлана; 

Старша  вікова категорія (14 – 17 років)

І місце - Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ;

І місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Барвінок”, ЗПО „Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка”, Волинська обл., м. Ковель, керівники - : Заслужений працівник культури, відмінник освіти України Ризванюк Любов , Солоп Марія, Гулечко Тетяна, Панюс Сергій ;

І місце - Хореографічна  школа Народного  художнього колективу  ансамблю танцю „Подолянчик”,  Хмельницький палац творчості  дітей  та  юнацтва, м. Хмельницький, художній керівник - Гуреєв Іван, педагог -Товста Катерина, постановка – Шютів Михайло;

ІІ місце - Зразковий художній танцювальний гурт „Арабеск”, Старокостянтинівський міський центр дитячої та юнацької творчості, Хмельницька область, м. Старокостянтинів, керівник - Буєва Оксана;

ІІ місце - Ансамбль  танцю „ЧИРЕШАРУЛ”, Центр позашкільної работи „Куркубеул”, Республіка Молдова, м. Кишинів, керівники - Русу Тетяна, Пишненко Ольга;  

ІІ місце - Ансамбль естрадного танцю „Серпантин”, Палац дитячо-юнацької творчості, Республіка Молдовам. Дубоссари, керівник - Хамраєва Ірина ;

ІІІ місце – Хореографічний колектив „Веселковий розмай”, Комунальний заклад „Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості”, Харківська обл., селище Зачепилівка, керівники - Педько Тетяна, Гвоздік Валентина;

ІІІ місце - Танцювальний колектив „Merry Dance”, Центр дитячої та юнацької творчості, Харківська область, м. Куп`янськ;

Молодіжна вікова категорія

ІІІ місце – Танцювальний колектив „Модерн”, Державний навчальний заклад „Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира”, м. Житомир, керівник - Скрицька Ірина .

Змішана вікова категорія

 І місце - Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ; 

ІІ місце – Зразковий художній колектив ансамбль танцю „Усмішка”, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, місто Слов’янськ, Донецька область, м. Білозерське., художній керівник - Голік Олена, балетмейстер-постаеовник – Шаронова Олександра, керівник - Голік Ігор;

ІІ місце  - Народний художній колектив ансамбль народного танцю „Сувенір”, Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульского району, Миколаївська обл.,м. Миколаїв, керівник - Бобкова Людмила;

ІІ місце - Хореографічна  школа Народного  художнього колективу  ансамблю танцю „Подолянчик”,  Хмельницький палац творчості  дітей  та  юнацтва, м. Хмельницький, художній керівник - Гуреєв Іван, педагог – Єван Олег;

ІІ місце - Народний художній колектив Системи Міністерства освіти і науки України ансамбль танцю „Веселі чобітки”, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Херсон, керівник  - Близьнюкова Ірина;

ІІІ місце - Ансамбль танцю „Едельвейс”, Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району міста Миколаєва, м. Миколаїв, керівник - Кудінова Анастасія ;

ІІІ місце - Ансамбль танцю „Росинка”, Томашпільський Будинок дитячої творчості Томашпільської ОТГ, Вінницька обл, смт. Томашпіль, керівник - Васильківська Алла;

ІІІ місце - Дитячий зразковий хореографічний ансамбль „Чарівний каблучок”, Віньковецька дитяча школа мистецтв, Хмельницька область Віньковецький район, смт Віньківці, керівник - Лемешева Оксана;

                          Номінація „Сучасний танець”

Молодша вікова категорія ( до 9 років)

І місце - Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ;

І місце - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Альянс”, Будинок дитячої творчості, ,Хмельницька обл.,  м. Славута, керівник - Терентьєва Алла ; 

І місце - Ансамбль естрадного танцю „Ритмы века”, Центр культури і творчості „Орион”, Республіка Молдова, м. Кишинів, керівник - Картавченко Володимир; 

ІІ місце - Зразковий ансамбль танцю ”Шарм”, Томашпільський Будинок дитячої творчості Томашпільської ОТГ, Вінницька обл, смт. Томашпіль, керівник - Олійник Мирослава;

ІІ місце - Народний художній колектив „Ансамбль бального танцю „Шарм”, Позашкільний  навчальний заклад Будинок дитячої творчості, Хмельницька обл., м. Нетішин, керівник - Грищук Лариса ;

ІІ  місце - Балетна студія „СОЛНЫШКО”, Республіканський Центр Творчості Дітей і Молоді, Республіка Молдова ; м. Кишинів, керівник - Тюрина Тамара ;

ІІ місце - Хореографічний колектив „Бассданс”, Харківська область ,  м. Балаклія, Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості, керівник - Подопригора Василиса;

ІІІ місце - Танцювальний колектив ”Експромт” Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості  Красноградської районної ради Харківської області, Харківська область , м. Красноград, керівник - Гладкова Тетяна ;

ІІІ місце - Ансамбль танцю „Імпульс”, Томашпільський Будинок дитячої творчості Томашпільської ОТГ, Вінницька обл, смт. Томашпіль, керівник - Боварь Катерина ;

ІІІ місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Непосиди”, Центр дитячої та юнацької творчості м. Добропілля, , Донецька обл.., 

м. Добропілля, керівники - Румянцева Лариса , Татарникова Світлана;

Середня вікова категорія  ( 10 - 13років)

І місце - Народний художній колектив студія сучасного танцю „Молодіжний бульвар”, Світлодарський центр дитячої та юнацької творчості, 

Донецька обл., м. Світлодарськ,, керівник - Корякіна Наталія 

І місце - Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ;

І місце - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Альянс”, Будинок дитячої творчості,   Хмельницька обл.,  м. Славута, керівник - Терентьєва Алла ;

І місце - Хореографічний гурток „Терпсихора”, БТДЮ Інгульського района міста Миколаєва, м. Миколаїв, керівник - Пак Ірина ;

ІІ місце – Народний художній колектив театр танцю „Зорецвіт”, Ківерцівський центр позашкільної освіти, Волинська область, м. Ківерці, керівник -Щербатюк Марія; 

ІІ місце - Зразковий ансамбль бального танцю „РИТМ”, Комунальний заклад «Немирівський центр дитячої та юнацької творчості» Немирівської міської ради Вінницької області (КЗ «НЦДЮТ»), Вінницька обл., м. Немирів,

 керівники - Андрієнко Олеся;  Адрієнко Богдан .

ІІ місце - Клуб сучасного спортивного танцю „ЕРА”, Волочиський Будинок дитячої та юнацької творчості, Хмельницька обл.., м. Волочиськ, керівник -  Примасюк Анастасія ;

ІІ місце - Ансамбль бального танцю «VIVA DANCE», Волочиський Будинок дитячої та юнацької творчості, Хмельницька обл.., м. Волочиськ, керівник  - Ковтун Юлія Василівна;

ІІ місце - Ансамбль  танцю «ЧИРЕШАРУЛ», Центр позашкільної роботи «Куркубеул», Республіка Молдова, город Кишинів,  керівники - Русу Татьяна, Пышненко Ольга;

ІІІ місце - Танцювальний колектив „Дзвіночок”, Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості, Харківськао обл., м. Богодухів, керівник - Курко-Дерябіна Алла;

ІІІ місце - Хореографічний колектив „Веселковий розмай”, Комунальний заклад „Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості”, Харківська обл…, селище Зачепилівка, керівники - Педько Тетяна, Гвоздік Валентина ;

ІІІ місце - Танцювальний колектив „Dreams”, Вознесенський міський центр дитячої та юнацької творчості, Миколаївська обл…, м. Вознесенськ, керівник - Поборцева Маргарита 

ІІІ місце - Танцювальний колектив «Самоцветы», Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості, м. Чугуїв, Харківська область, керівник - Чикачкова Юлія ;

ІІІ місце - Хореографічний колектив „Бассданс”, Харківська область ,  м. Балаклія, Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості, керівник - Подопригора Василиса;

Старша вікова категорія  ( 14 – 17 років) 

І місце – Народний художній колектив студія сучасного танцю „Молодіжний бульвар”, Світлодарський центр дитячої та юнацької творчості, Донецька обл…м. Світлодарськ, керівник - Корякіна Наталія ;

І місце - Народний художній колектив «Ансамбль бального танцю «Шарм», Позашкільний  навчальний заклад Будинок дитячої творчості, Хмельницька обл.., м. Нетішин,  керівник - Грищук Лариса ;

І місце - Ансамбль  танцю «ЧИРЕШАРУЛ», Центр позашкільної роботи «Куркубеул», Республіка Молдова, город Кишинів,  керівники - Русу Татьяна, Пышненко Ольга;

ІІ місце - Народний художній хореографічний ансамбль „ Час Пік”, Кіровоградський  обласний  центр дитячої та юнацької творчості, м. Кропивницький, керівник - заслужений працівник освіти України Мурована Ірина ;

ІІ місце – Зразковий художній колектив сучасної хореографії „Монреаль”, Люботинський міський будинок дитячої та юнацької творчості, Харківська обл…,  м. Люботин, керівники - Кокалко Світлана, Кокалко-Черкашина Наталія;

ІІ місце - Ансамбль естрадного танцю „Ритмы века”, Центр культури і творчості „Орион”, Республіка Молдова, м. Кишинів, керівник - Картавченко Володимир; 

ІІІ місце –  Зразковий художній танцювальний гурт «Арабеск», Старокостянтинівський міський центр дитячої та юнацької творчості, Хмельницька область, м. Старокостянтинів, керівник - Буєва Оксана;

ІІІ місце - Зразковий аматорський хореографічний колектив «Едельвейс», Скала-Подільський будинок культури, смт.Скала-Подільська,Тернопільська обл.., керівники - Кульчицька Наталя,Денькович Наталя 

Молодіжна вікова категорія  ( 18 – 25  років)

ІІІ місце - Народний художній колектив театр танцю «Зорецвіт», Ківерцівський центр позашкільної освіти, Волинська область, м. Ківерці,  керівник -Щербатюк Марія 

Змішана вікова категорія

ІІ місце - Колектив естрадного танцю ЦДЮТ „Ніка”, Южноукраїнський центр дитячої та юнацької творчості,м. Южноукраїнськ, керівник - Сидорченко Наталія ;

 ІІ місце - „ВЕСЕЛКА”, Старомлинівський Центр дитячої та юнацької творчості, Донецька область, Великоновосілківський район, с.Старомлинівка,  керівник - Серба Діана ;

ІІІ місце - Колектив сучасного танцю „Магія”, Донецька обл.., м.Покровськ, ПНЗ Центр творчості та дозвілля, керівник - Розкошна Людмила

joomlamodniyportal.ru