Дистанційна-виставка пухнастиків «Міс-Кіс-2020»

Традиційна виставка-конкурс пухнастиків «Міс-Кіс-2020» у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» цього року відбувалася дистанційно у зв'язку з карантинними обмеженнями. У виставці взяли участь 30 вусатих красенів з міста Ужгород та   районів області.

Їх красою та грацією, а також безумовною котячою харизмою, можна було помилуватися в альбомі конкурсу «Міс-Кіс» на сторінці «ПАДІЮНу» у Facebook, а також обрати свого «народного улюбленця» за допомогою «лайків». Цього року титул «Глядацькі симпатії» отримає кицька породи Перс на ім’я Бона.  Хортишелль шоколадна Кіса отримала спецприз від журі. 

Онлайн-виставка, хоч проходила у новому та незвичному для нас форматі, але, однозначно, була дуже цікавою та неординарною. Власники котиків відправили на конкурс найкращі та найкумедніші фото своїх домашніх улюбленців, а ті, в свою чергу, спокійно собі відпочивали вдома, не відчуваючи жодного стресу від нового місця і великого скупчення людей. 

Отож, переглядаючи неймовірні фото поважних та гордовитих, грайливих та спокійних, смішних і серйозних конкурсантів, самовіддано працювало журі, визначаючи переможців, а всі бажаючі «лайками» та коментарями підтримували свого улюбленця. 

Переможцем першої за історію «ПАДІЮНу» онлайн-виставки «Міс-Кіс-2020» став кіт породи Сомалі – Mirax Tomas Sunny Fox, скорочено - Том, який отримав титул та винагороду Гран-прі.

Переможців визначали традиційно у чотирьох номінаціях: «пухнасті короткошерсті», «пухнасті довгошерсті», «безпородні» та «юніори».

У складі журі були, як і зазвичай, ветеринари, біологи, організатори і спонсори конкурсу. Головними критеріями, за якими обирали переможців, були: відповідність стандартам породи, доглянутість, зовнішній вигляд.

Онлайн-конкурс муркотунчиків дуже сподобався як глядачам, так і власникам чотирилапих. Окрема подяка завідувачці відділу комплексного виховання Тетяні Кузьмінській, а також постійним спонсорам цього улюбленого всіма заходу: ТОВ «Харчові технології Закарпаття», торговельна марка «ПАН КОТ», ветеринарна клініка «DiVET», мережа крамниць «ЗІНА 7/24».

Переможці і призери цьогорічного конкурсу отримають смачненькі ласощі та інші приємні подарунки, а ми незабаром побачимо нові фото-звіти і зрозуміємо, чи сподобались призи вибагливим вусачам.

joomlamodniyportal.ru