Падіюнівці відзначились у Всеукраїнському фестивалі

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю у грудні місяці проходив Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України „Територія творчості”. Захід відбувався у дистанційному онлайн форматі. Фестиваль проходив у чотирьох номінаціях:

хореографічне мистецтво, вокальне, музичне, театральне.

Фестиваль проводився з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості. Захід був надзвичайно масштабним, у ньому взяли участь понад 3000 юних талантів зі всієї України. Приємно відзначити, що талановиті вихованці та колективи палацу знайшли спосіб і технічні можливості  взяти активну участь у фестивалі. 

Від відділу художньо-творчої діяльності на конкурс  фінального туру фестивалю були представлені уривки двох вистав юних акторів  студії пантоміми „Енергія-мім” - сцени з пластичної вистави „Подорож у мрію”. та  драматичної вистави  „Украдене дитинство”.

Майстерність юних мімів Камінської Адріани  та  Хащі Артема  принесла „ПАДІЮНу” І місце  у номінації „Вистава” (відео з вистави можна побачити за посиланням https://youtu.be/BFDcThOodz8). Історія та гра юних талановитих  акторів  з драматичною виставою „Украдене дитинство” за однойменним оповіданням закарпатського письменника М. Темнова теж принесли у скарбничку досягнень „ПАДІЮНу” призове ІІІ місце фестивалю у жанрі „Театральне мистецтво”. (відео за посиланням: https://youtu.be/ch0_NB3arH0)

Успішно виступили також у фестивалі кращі юні співаки народного художнього колективу „Продюсерський цетр „ПАДІЮНу”. У фінальному турі всеукраїнського конкурсу взяло участь 10 вихованців центру, а Смочко Юліана у номінації ”Вокальне мистецтво” виборола почесне 1 місце.

Також у цьому  багаточисельному престижному конкурсі взяли участь та отримали отримали дипломи фестивалю вихованці духовного і творчого розвитку „Джерела” це: троє співаків, двоє піаністок та ансамбль „Ільничанка”. 

Нових творчих злетів та досягнень побажав учасникам фестивалю директор Українського державного центру позашкільної освіти 

Шкура Г.А.

joomlamodniyportal.ru