Вдалий виступ юних шахістів „ПАДІЮНу”

13 лютого в м.Мукачево у приміщенні Палацу культури та мистецтв пройшов чемпіонат Закарпатської області з шахів серед дітей до 10 та 8 років. У турнірі змагалися 63 учасники  з Ужгорода, Мукачева, Берегівського та Хустського району. Серед юних шахістів  9 вихованців шахового гуртківціа „ПАДІЮНу”.

Змагання проходили за швейцарською системою в 7 турів, з дотриманям карантиних вимог.

Наші вихованці показали гарні знання та проявили справжній спортивний харатктер і вибороли 3 медалі. У категорії хлопці до 10 років по 6 очок із 7 можливих набрали Володимир Савельев та Андрій Юрковський, виборовши відповідно друге та третє місце, поступившись чемпіону Олегу Сухану з Мукачева тільки на півочка. У категорії хлопці до 8 років чудову гру продемонстрував Назар Кобаль, набравши 4,5 очка і виборов срібну медаль.

Для всіх наших юних гуртківців це був дуже цікавий та повчальний турнір, де вони мали нагоду не тільки змагатися і поспілкуватися зі своїми давніми знайомими, але й відчути дух справжньої спортивної боротьби.