Перемоги падіюнівців у Всеукраїнському фестивалі

Підведено підсумки і визначено переможців Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів „Розстріляна молодість”, який проходив  дистанційному онлайн форматі. Фестиваль організований з метою вшанування воїнів України: АТО, афганців, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів ІІ Світової війни.

  У Фестивалі взяли участь понад 3 тисячі учасників з 20 регіонів України.

Від „ПАДІЮНу” у номінаціях: „Музичне мистецтво” та „Декоративно-прикладне, образотворче мистецтво”.на фестиваль було надіслано відео- та фото від відділу духовного і творчого розвитку „Джерела”. Відрадно відмітити, що наші талановиті діти з-поміж такої значної кількості учасників зуміли продемонструвати свою майстерність і талант та зайняти призові місця. Зокрема:

Іванова Вікторія (педагог Марченко О. В.) зайняла ІІ місце за виконання 1 частини Сонати №14 Л. В. Бетховена в номінації   „Музичне мистецтво”; Негер Домініка (педагог Вішколц К. К.) здобула ІІ місце за роботу „Материнська журба” в номінації „Декоративно-прикладне, образотворче мистецтво”; Русанова Олександра (педагог Негер К. К.) виборола ІІІ місце за роботу „.Ангел миру та свободи з серцем патріота” у номінації „Декоративно-прикладне, образотворче мистецтво”.

У номінації „Театральне мистецтво” на фестиваль було представлено також роботи юних театралів з „ПАДІЮНу”. Це віршовані твори з літературно-поетичної композиції „Уклін вам, воїни…” колективу  театральної  студії  „Синтез”. Магас Інна, Дрозда Дарія, Носова Таїсія та Чубірка Дар’я зворушливо декламували вірші про героїзм та жертовність наших воїнів, а Піясюк Уляна винесла на суд журі свою авторську поезію „У димах, у вогнях, у пострілах” та  „Без назви”, у яких  озвучує свої роздуми про війну і мир. Вихованець студії пантоміми „Енергія-мім”  Хаща Артем (педагог Шайбнер М.Д.) отримав   диплом ІІІ ступеня за виконання вірша „ Без імен”, у якому йдеться про подвиг безіменного солдата. 

У номінації „Вокальне мистецтво” гідно представили „ПАДІЮН” юні вокалісти народного художнього колективу „Продюсерськи центр”. Талановитим співакам вдалося досягти у фестивалі  високих результатів і вибороти чотири призові місця. 

Гирич Аліна (педагог Сабат Н.М.) - Диплом І ступеня;

Ансамбль „Сяйво”  (педагог Сабат Н.М ) -  Диплом І ступеня;

Товтик Ірина(педагог  Іванова Л.М.) - Диплом ІІІ ступеня;

Ансамбль ( педагог Єгорова О.Г.) - Диплом ІІІ ступеня;

Цей високий результат падіюнівців у Всеукраїнському фестивалі в черговий раз засвідчив, які талановиті діти займаються у нашому палаці та  як професійно працюють з ними педагоги. Вітаємо переможців та їх керівників! 

joomlamodniyportal.ru