Відкриття нових талантів і натхнення тобі, „ПАДІЮН”, у новому навчальному році!

Країна „ПАДІЮН” – заклад, де починався творчий шлях багатьох ужгородців   та закарпатців. Сюди щороку приходять сотні талановитих школярів та дошкільнят, саме тут кожен шукає свою стежину і йде нею не один рік.  Цьогоріч до палацу надійшли тисячі заяв від батьків та дітей, які поспішали першими вступити на улюблений гурток.

Педагогічний колектив палацу активно готувався до початку нового навчального року. Більше 100 досвідчених фахівців  з року в рік сумлінно вкладають в душі дітей любов до творчості, краси та довкілля, розвивають численні таланти, навчають різноманітним навичкам і вмінням, допомагають реалізовувати найсміливіші дитячі ідеї та мрії й успішно розвиватися у сфері науки, мистецтва і спорту. Аби діти та батьки могли обрати собі гурток до душі, Палац  запросив  відвідати заклад у День відкритих дверей. Під час заходу батьки та діти мали змогу поспілкуватися з педагогами, дізнатися детальнішу інформацію про колективи, записатися у гуртки, взяти участь у майстер-класах ,  відвідати виставки.

Дуже сподіваємось, що попереду чекатиме нас можливість проводити різноманітні заходи, виставки, концерти фестивалі та багато цікавих подій, а також нові сюрпризи від великої родини падіюнівців, а з ними і нові перемоги, успіхи та призові місця. 

Велика падіюнівська родина на чолі з директором пані Ганущиною Світланою Іванівною щиро вітають усіх з початком навчального року та бажають нових горизонтів пізнання світу і себе, відкриття нових талантів, натхнення, успішності і захоплюючого розвитку. Щиро бажаємо усім маленьким і великим, допитливим і сором’язливим, активним і зосередженим падіюнчатам – наснаги, гармонійного спілкування і досягнень! А педагоги робитимуть усе можливе, аби у цьому яскравому, насиченому мистецькому житті було комфортно і затишно всім, хто має хоч якесь відношення до цього прекрасного закладу, ім’я якому „ПАДІЮН”.

joomlamodniyportal.ru