Міжнародний АРТ-марафон "Мистецтво без меж" або крок до нового рекорду!

5 жовтня в  Ужгороді та ще на 16 локаціях у містах та селах нашої області відбувся Міжнародний АРТ-марафон "Мистецтво без меж" з ініціативи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН". Продовжуючи традицію креативного святкування національного професійного свята  художників та

всесвітнього Дня художника, у марафоні взяли участь понад 1500 учасників. Художники різного віку (студенти коледжу та Закарпатської академії мистецтв, школярі і малята-дошкільнята) зображували пейзаж міста у різних техніках. Малювали в Ужгороді на 8 знакових локаціях, а саме: на площах Театральній – Євгена Фенцика, Народній, біля замку, кафедрального собору (сквер Марії-Терезії), в альпінарії та біля Закарпатського обласного художнього музею ім.  Йосипа Бокшая, на набережних Студентській та Незалежності. 

Атмосфера панувала невимушена і затишна: молодь разом зі своїми наставниками, викладачами та батьками із задоволенням малювали на мольбертах, полотнах, альбомах та записничках архітектуру та природу міста, а також портрети один одного. Тепла сонячна погода цьогорічної лагідної осені створила надзвичайно комфортні умови для проведення кількох годин поспіль у парках та скверах на свіжому повітрі. Спілкуючись між собою, юнаки та дівчата мали можливість не лише створити красу на папері, але і знайти нових друзів у творчому колі однодумців. 

Крім обласного центру, до АРТ-марафону долучилися також юні митці з Воловеччини, Іршавщини, Міжгірщини, Хустщини, Берегівщини, Виноградівщини, Рахівщини, Березнянщини та Свалявщини,  а також з міста Чоп. 

Нагадаємо, що вперше мистецьку акцію "Пленер у ріднім місті протяжністю 2200" "ПАДІЮН" організував у 2015 році вздовж липової алеї в Ужгороді і її внесли до Книги рекордів України.

Наразі усі в очікуванні нового рекорду, про який ми неодмінно дізнаємося незабаром. А поки що найкращі роботи  учасників АРТ-марафону представлять на виставці в "ПАДІЮНі" 8 жовтня, після чого буде визначено призові місця. 

Дякуємо усім, хто взяв участь у цій масштабній творчій акції!

joomlamodniyportal.ru