Мистецькі таланти „ПАДІЮНу”

Осінній місяць жовтень видався багатим на події. Вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” традиційно взяли участь у фестивалі „Книга-Фест”, що проходив на початку жовтня в Ужгороді. Десятий ювілейний фестиваль зібрав провідних письменників та видавців.

 Відвідувачі мали змогу оглянути виставку,  побувати на презентаціях книг, поспілкуватися  з письменниками, видавцями, послухати виступи музикантів і стендаперів. Виставка „Юний ілюстратор книги” стала уже невід’ємною частинкою цього заходу і участь у ній важлива як для дітей, так і для авторів. Вихованці студії образотворчого мистецтва ім. З.Баконія охоче знайомляться з творчістю закарпатських дитячих авторів і малюють ілюстрації до книг. До цього їх, звичайно, заохочує і можливість презентувати свої малюнки на дорослому заході -  „Книзі-фест”. 

Цьогоріч перемогу отримали: ІІІ місце – Янєв Георгій (керівник гуртка Стецюк А.П.) за ілюстрацію до вірща Г.Малик „Неслухняний дощик”;  ІІ місце – Савка Тетяна (керівник гуртка Кузик Є.М.) за ілюстрацію до вірша П.Скунця „Цінь-цінь-цінь-цвірунь”;  І місце – Онищак Дарина   (керівник гуртка Кузик Є.М.) за ілюстрацію до вірша  П.Скунця „Гав-гав-гав”. Переможці  були нагороджені призами, а володарка першого місця отримала відзнаку  фестивалю „Книга- Фест”.   Вітаємо юних ілюстраторів і бажаємо їм і надалі яскраво проявляти себе у творчості!

Педагоги „ПАДІЮНу” на різноманітних заняттях, заходах прищеплюють  вихованцям любов до книги, читання. І як результат, талановиті гуртківці  самі пробують писати і це їм вдається. "Поезія - це завжди неповторність, Якийсь безсмертний  дотик до душі"- писала Ліна Костенко. І ці слова істинні, адже кожен поет - професіонал чи дебютант - залишає у віршах частину душі, ділиться з читачами своїми думками і мріями, переживаннями.  Барви  художнього слова розвинулися яскравою квіткою у поетичному доробку вихованки театральної студії ”Синтез” Таісії Носової. Свої поезії дівчина вперше презентувала у літературних дебютах „Нові імена” 12 жовтня у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка. Підтримати та заохотити юну поетесу прийшли знані літератори, друзі, знайомі, педагоги та вихованці палацу. Особливо приємним моментом для дівчини, який запам’ятається їй на все життя,  було вручення грамоти „ПАДІЮНУ” керівником відділу художньо-творчої діяльності  Маргаритою Сойновою. 

Хай цей літературний дебют зміцнить крила поетичного Пегаса, який піднесе Таісію  до вершин творчої майстерності!

joomlamodniyportal.ru