Воїнам низький уклін!

Щороку в жовтні ми віддаємо шану героям та героїням, які захищають українську незалежність в День захисників і захисниць України. Свято незмінно відзначається 14 жовтня. Дата встановлена указом Петра Порошенка у 2014 році і обрана невипадково.

У цей день християни святкують Покров Пресвятої Богородиці (велике свято для запорізьких козаків). У цей день також відзначається День українського козацтва. 

Напередодні цього всеукраїнського державного свята у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» також  шанобливо і сердечно відзначали цей День.

Вихованці народних художніх колективів "Продюсерський центр„ПАДІЮНу" та ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів” виконали низку патріотичних пісень, від яких серце стискається в любові до рідної землі. Було відзнято прекрасний відеоролик, де зображена подяка та щира любов і шана до наших відважних борців за свободу та честь України. Юнаки, дівчата і найменші падіюнівці у народному вбранні виконуали таночки, зачитували поетичні рядки, листи та промови, оспівували честь та гідність українських солдат. 

Десятки малюнків було відібрано для окремої виставки "Шануймо захисників та захисниць України", а листівки та інші рукотворні вироби, зроблені маленькими ручками гуртківців, прикрасили стіни палацу.

Юні поціновувачі образотворчого мистецтва підготували також традиційну виставку проникливих художніх робіт "Для тих, хто тримає українське небо".

У всіх без винятку відділах згадували та шанували героїв та героїнь України, педагоги проводили бесіду з вихованцями, разом творили, зачитували вірші, згадували найважливіші факти з історії...

Воїнів та їхні досягнення потрібно пам'ятати! Адже саме за їхніми мужніми спинами ховається наш такий крихкий мир...

Низький уклін вам! Слава Україні!