Фантастичний фінал наймасштабнішого Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії "ПАДІЮН-Євро-Данс-2021"

Віддзвеніли останні акорди 14-го Міжнародного фестивалю-конкурсу  дитячої та юнацької хореографії „ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС”. Важко описати емоції, які вирували цими днями у серцях ужгородців та гостей міста! Золота закарпатська осінь і тепле привітне сонечко сприяло гарному настрою і натхненню виконавців, а їхні

захоплюючі хореографічні постановки заворожували глядачів і змушували затамовувати подих. 

У чарівних вогнях, під звуки казкових мелодій зі сцени виблискувала довершена грація, професіоналізм та витонченість юних танцівників, які були прекрасно підготовлені своїми наставниками та керівниками. 

Змагалися між собою за першість хореографічні колективи з Київської, Одеської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської, Дніпропетровської, Полтавської, Закарпатської областей та Молдови. Насичена концертна програма тривала 4 дні, починаючи з репетицій  і виступів і закінчуючи Гала-концертом та нагородженням переможців на сцені Закарпатського обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв. 

 У глядацькій залі не вщухали гучні аплодисменти, кожен з відвідувачів  вболівав за свій улюблений колектив, а компетентному журі довелося неабияк попрацювати, щоб визначити кращих з кращих юних танцівників 37-и хореографічних колективів!

Виступи завершені, переможці обрані, а шквал емоцій ще досі не полишає задоволену і щасливу публіку. Адже всім областям України є ким пишатись! Призові місця отримали наступні колективи:

Гран-прі фестивалю - Народний художній колектив ансамбль народного танцю „Радість”, Палац учнівської молоді, м. Луцьк, Волинська область, керівник - Шугалов Віктор Миколайович.

Номінація „Народна хореографія”

Молодша вікова категорія  (до 9 років)

І місце - Зразковий ансамбль народного танцю „Щасливе дитинство”, КПНЗ „Палац творчості дітей та юнацтва” ДМР, м. Дніпро, керівник - Домашенко Тетяна Юріївна.

ІІІ місце  - Зразковий хореографічний колектив „Сузір’я” МЦДЮТ, м. Мукачево, керівник - Ткач Олена Дмитрівна.

ІІІ місце  - „Народний художній колектив” ансамбль танцю „Непосиди”, м. Добропілля, Донецька область, керівники - Румянцева Лариса Миколаївна, Татаренкова Світлана Сергіївна.

Середня вікова категорія  (10 - 13 років)

І місце - Зразковий ансамбль народного танцю „Щасливе дитинство”, КПНЗ „Палац творчості дітей та юнацтва” ДМР, м. Дніпро, керівник - Домашенко Тетяна Юріївна.

ІІ місце  -  Народний художній колектив ансамбль танцю „Росинка”, Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, керівник - Максимова Наталія Василівна.

ІІ місце  - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Посмішка” Житомирського Центру творчості дітей і молоді, м. Житомир, керівник - Купченко Лариса Миколаївна.

ІІІ місце  - Зразковий хореографічний колектив „Сузір’я” МЦДЮТ, м. Мукачево, керівник - Ткач Олена Дмитрівна.

Старша  вікова категорія (14 – 17 років)

І місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Росинка”, Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, керівник - Максимова Наталія Василівна.

ІІІ місце - Зразковий хореографічний колектив „Сузір’я” МЦДЮТ, м. Мукачево, керівник - Ткач Олена Дмитрівна.

ІІІ місце - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Тіп – Топ” Житомирського Центру творчості дітей і молоді, м. Житомир, керівник - Купченко Лариса Миколаївна.

Змішана вікова категорія

ІІ місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Росинка”, Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва, керівник - Максимова Наталія Василівна.

ІІІ місце - Ансамбль народного танцю „Zsivarvany”, "КЗ Ужгородська школа мистецтв" Ужгородської  міської ради м. Ужгород, керівник - Синичка Василина.

Номінація „Сучасна хореографія”

Молодша вікова категорія (до 9 років)

І місце - Зразковий хореографічний колектив „Пірует”, Полтавська міська школа мистецтв „Мала Академія Мистецтв” ім. Р. Кириченко, м. Полтава, керівники - Олевська Тамара Володимирівна, Олевська Марія Віталіївна.

ІІ місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Танцювальна Корпорація Друзів”, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНˮ, м. Ужгород, керівник - Брежинський Євгеній.

Середня вікова категорія  (10 - 13років)

І місце - Студія сучасного танцю Be Free ЗЗСО № 2 м. Іршава, Закарпатська область,  керівник - Чорнак Звенислава Анатоліївна.

ІІ місце - Зразковий хореографічний колектив „Пірует”, Полтавська міська школа мистецтв „Мала Академія Мистецтв” ім. Р. Кириченко, м. Полтава, керівники - Олевська Тамара Володимирівна, Олевська Марія Віталіївна.

ІІ місце - Народний художній колектив Ансамбль бального танцю „Шарм”, Будинок дитячої творчості м. Нетішин, Хмельницька область, керівник - Грищук Лариса Степанівна.

ІІІ місце - Народний художній колектив хореографічний ансамбль „АЛЬЯНС”, Будинок дитячої творчості м. Славута, Хмельницька область, керівник - Терентьєва Алла Григорівна.

ІІІ місце - Хореографічний гурток Хустського міського центру позашкільної освіти „Сузір’я”, керівник - Костак Владислава Петрівна.

Старша вікова категорія  (14 – 17 років) 

І місце – Зразкова студія танцю „Альянс”, Республика Молдова, м. Бендери, керівник - Кельбуц Лада Анатольевна.

ІІ місце - Зразковий хореографічний колектив „Пірует”, Полтавська міська школа мистецтв „Мала Академія Мистецтв” ім. Р. Кириченко, м. Полтава, керівники - Олевська Тамара Володимирівна, Олевська Марія Віталіївна.

ІІ місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Танцювальна Корпорація Друзів”, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНˮ, м. Ужгород, керівник - Брежинський Євгеній.

ІІІ місце – Зразковий художній колектив „Ритм-Престиж”, Івано-Франківський міський центр дитячої та юнацької творчості, м. Івано-Франківськ, керівники - Микицей Віталій Богданович, Микицей Ірина Ярославівна.

ІІІ місце - Зразковий хореографічний колектив „Танцювальний клуб „Еліт”, Управління культури молоді і спорту Хустської міської ради, м. Хуст, Закарпатська область, керівник - Костак Владислава Петрівна.

Молодіжна вікова категорія  (18 – 25  років)

І місце - Народний художній колектив ансамбль танцю „Танцювальна Корпорація Друзів”, Закарпатський обласний палай дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНˮ, м. Ужгород, керівник - Брежинський Євгеній.

Змішана вікова категорія

ІІІ місце - Хореографічний колектив „Гармонія”,  м. Ужгород, керівник - Марошан Алла Володимирівна.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників фестивалю, які вклали у свої виступи не лише майстерність, талант та велику працю, але і душу! Пишаємось вами!

joomlamodniyportal.ru