Учимо, навчаючись!

24 листопада у „ПАДІЮНі” відбувся цікавий семінар-практикум на тему: „Адаптивність педагога в умовах сучасного реформування освіти як важлива складова успішної професійної діяльності”. Підготувала семінар завідувачка інформаційно-методичного відділу Мирослава Черленяк.

Почався тренінг з цікавої гри з використанням м'яча  „Скажи колезі комплімент”.

Далі учасники вибирали паперові квіти різного кольору (гра "Святковий букет"), які завчасно підготувала методист Вікторія Синичка, і об’єдналися у три групи: "Активні - жовті", "Комунікативні - рожеві" та Наполегливі - червоні". На проекторі тим часом тривав перегляд  і коментар слайдів про інноваційне освітнє середовище як умову розвитку професійної компетентності педагогів. З почутого і переглянутого на слайдах дійшли висновку, що інноваційне освітнє середовище формується також і під впливом активної інноваційної діяльності педагогів.

У запропонованому наступному завданні близько двадцяти учасників семінару колективно та креативно складали оголошення про вакансію для педагога-керівника гуртка - не обійшлося без серйозного, детального та гумористичного підходів. 

За допомогою керівника гуртка з української мови  Олесі Маркович падіюнівці в ігровій формі виконували ряд завдань з граматики, чим закріпили попередні знання, дещо згадали, а дещо навіть почули вперше. Завершився практикум відеороликом і розповіддю методиста Анатолія Шебестяна про новітні компетентності кервіника гуртка з ІТ та STEM-спрямування. Насамкінець усі присутні взяли участь в анкетуванні „Самооцінка педагогом задоволення роботою в позашкільному закладі”. 

Усім, хто був присутній на заході, було надзичайно цікаво і приємно спілкуватись на тему освітніх інновацій та обговорювати необхідність займатися самоосвітою, підвищувати свою педагогічну майстерність та професійну компетентність, адже від усього цього залежить результат, якого ми прагнемо досягти. Тому... на досягнутому не зупиняємось, а надалі активно навчаємось...

joomlamodniyportal.ru