Акція „16 днів проти насильства” в „ПАДІЮНі”

Міжнародна правозахисна акція „16 днів проти насильства” розпочата у 1991 році і традиційно проводиться з 25 листопада  (Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок) по 10 грудня (Міжнародний день захисту прав людини). 

Падіюнівці теж доєднуються до цієї щорічної акції.

З 25 листопада по 10 грудня 2021 року у гуртках проходили виховні хвилинки на теми: „Життя без насильства”, „Я маю право!”, „Ні, насильству!”.  Також серед вихованців  „ПАДІЮНу” було проведено анкетування на тему „Чи знаєте ви, що таке насилля?”. Це анкетування засвідчило, що наші вихованці ознайомлені зі своїми правами та знають, до кого треба звертатись у випадку проявів насилля щодо себе. Всі анкетовані зазначили, що в „ПАДІЮНі” з проявами насилля вони не стикалися, а ставлення педагогів характеризували як дружнє та партнерське. 

У ході акції вихованці студії образотворчого мистецтва ім.. З.С.Баконія  підготували та провели  виставку дитячих малюнків „Великі права маленької людини”, яка була розгорнута у фойє першого поверху „ПАДІЮНу”. Кожен, хто завітав до палацу у ці дні,  міг ознайомитися з нею. 

Формуванню аргументованого власного висловлювання на тему: „Мої права” присвячено заняття юних любителів  української мови, які написали твір-роздум з цього приводу.

Гуртківцями молодіжного клубу „Школа успіху” було проведено виховну годину  на тему: „Що таке права людини та як захистити свої права?”, метою якої було привернення уваги до актуальної проблеми подолання насильства в суспільстві. 

Інформація про історію, зміст проведення акції „16 днів проти насильства” та телефони гарячої лінії розміщена на інформаційному стенді та на сайті „ПАДІЮНу”.

joomlamodniyportal.ru