Топ-100 впливові люди Закарпаття

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” допомагає дітям знайти себе та своє покликання. Відкритий у 1946 році, палац і зараз є осередком творчості для вихованців. Крім того, там проводиться багато цікавих заходів, конкурсів та фестивалів, навіть фіксують рекорди України.

Очолює заклад Світлана Ганущина. Колись вона й сама була вихованкою цього закладу. За фахом – біолог. Працювала у „ПАДІЮНі” керівником біологічного гуртка, потім – клубу любителів природи. Відтак стала заступником директора, а незабаром і керівником. Працювати з дітьми мріяла з дитинства, але не думала, що буде директором. Однак керувати закладом Світлані Ганущиній вдається дуже добре. Вона є мудрою, успішною жінкою і прекрасним педагогом.

Відзначена нагрудним знаком „Софія Русова”, обласною педагогічною премією ім.А.Волошин, є переможницею Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів „Джерело творчості” у номінації „Директор обласного позашкільного навчального закладу”.

joomlamodniyportal.ru