Новорічна казка - найкращий подарунок для малят

Напередодні новорічних свят Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" перетворюється в чарівну казку, головними персонажами якої є діти. Маленькі мрійники, які охоче пишуть листи до святого Миколая, прикрашають ялинку виробами ручної роботи,

співають різдвяні пісні та разом зі своїми педагогами готують справжнє новорічне диво. 18 та 19 грудня, у цю особливу святкову пору, Зразковий художній колектив дитячий  музично-хореографічний театр "Райдуга" підготував чудову новорічну казку "Передноворічні дива". Свято проходило для діток відділу дошкільного розвитку "Радість". 

Малята залюбки спостерігали за магічним дійством на сцені, адже до них завітила сама Снігова королева, а добра Герда шукала свого названого братика Кая, блукаючи Карпатами і, врешті-решт, саме щира дружба розтопила крижане серце хлопчика. Добро, як завжди це буває в казках, перемогло зло, а юні танцівниці та актори майстерно зобразили персонажів, чим викликали щирий захват у дошкільнят і ще дужче підняли і без того піднесений новорічний настрій. Під блискучі вогні сцени, святкові декорації і захоплюючу музику, дітки радісно танцювали в залі і співали пісеньки українською та англійською мовами. 

На цьому святі з нагоди 10-річчя колективу ДМХТ "Райдуга"  талановитих вихованців та їх креативного керівника Світлану Лутак було нагороджено грамотами. Радості діток не було меж, маленькі долоньки невтомно плескали, а оченята чарівно сяяли. Свято підтримали також ошатно вбрані вихованці гуртка "Казкові нотки", які заспівали на відео зворушливі дитячі пісні. Малята пишалися собою і були щасливі, чим дуже порадували своїх педагогів та батьків. 

Взимку по-особливому віриться в диво, а дітлахи, які мріяли потрапити в казку, цими днями отримали свій жаданий подарунок, адже "ПАДІЮН" створений саме для того, аби здійснювати дитячі мрії. Бажаємо усім гарних свят  і здійснення найзаповітніших мрій! 

joomlamodniyportal.ru