„Ой хто, хто Миколая любить”

20 грудня в Зразковому етнографічному музеї „Світлиця” відбулося підсумкове заняття „Ой хто, хто Миколая любить”. Учасниками свята стали наймолодші вихованці гуртка фольклорного мистецтва віком 4 до 6 років. З щирим захопленням малеча раділа всьому, що відбувалося в цей вечір:

діти відгадували загадки, вправно виконували пісеньки, декламували вірші. І, звісно, не обійшлося без веселих розваг, ігор та подаруночків  від головного персонажу цього свята – Святого Миколая. 

„Різдвяний передзвін”

Концертна програма „Різдвяний передзвін” пролунала 22 грудня в Зразковому етнографічному музеї „Світлиця” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. Великий різдвяний концерт тривалістю у півтори години склали новорічно-різдвяні твори, які виконувалися вихованцями гуртків фортепіано, гітара, музичного фольклору, вокальних та фольклорних ансамблів відділу духовного і творчого розвитку „Джерела”. 

Кожен виступ додавав настрою усім слухачам, наповнював маленькі серця добром та теплотою, а усі ми разом поринули в атмосферу прийдешніх свят. Родзинкою концерту став виступ вокального ансамблю педагогів закладу, які подарували різдвяні вітання для усіх учасників святкового вечора.

joomlamodniyportal.ru