Шаховий обласний турнір „УКРАЇНА переможе”

27 квітня за ініціативи „ПАДІЮНУ” при підтримці департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА в приміщенні „ПАДІЮНу” відбувся обласний відкритий шаховий турнір "Україна переможе". На старт змагань вийшли 31 юних спортсменів з Ужгорода, Мукачева, Мукачівського району та переселенці з Харкова, вік учасників - від 6 до 16 років. Серед них чемпіони та призери обласних вікових чемпіонатів, а також всеукраїнських та міжнародних турнірів. 

Змагання пройшло за швейцарською системою. Турнір проходив дуже цікаво та організовано. Учасники не тільки змагалися в захоплюючих партіях, а й знайомилися, обмінювалися думками про зіграну партію, своїми новинами, навіть танцювали під час перерв між партіями. Всі учасники за старання та чудову гру отримали солодощі  від організаторів.

У загальному заліку серед юнаків перемогу здобув Артем Лонський з Мукачева (5 очків), за додатковими показниками срібло - у Олега Сухана (Мукачево), бронза - у Михайла Кормоша (Ужгород). У дівчат домінували юні ужгородки - вихованки ПАДІЮНу - Злата Найгебавер та Ніколетта Ігнат; бронза - у мукачівки  Марії Маслей. У категорії до 9 років перемогла Домініка Гачкайло, друге та третє місце вибороли Олег Мага та Назарій Кобаль з Ужгорода. Також були нагороджені наймолодший учасник турніру - Даніїл Постольний та переселенець з Харкова - Чаплаков Максим. Всі переможці та призери нагороджені дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА, цінними подарунками - шаховою літературою та солодощами.

Шахове свято в „ПАДІЮНі” вдалося на 100% - усі учасники, батьки, тренери покидали наш заклад зі вдячністю та піднесеним настороєм  від прекрасного заходу.

joomlamodniyportal.ru