Обласний фестиваль родинної творчості «Родинний дивосвіт»

Україна – прадавня нація, яка славиться своєю культурою, традиціями, звичаями та багатим духовним світом. Тут завжди щиро та душевно зустрічають гостей з хлібом та сіллю на вишитому рушнику. Народ цінує свою землю, рідний край, свою родину, предків з правіків, адже тут народжений й життя прожив.

Немає теплішого вогнища за родинне: діти, батьки і онуки – найрідніші між собою люди, з’єднані в сім’ю Божою волею. Саме в сім’ї дитина навчається любові та добру, вчиться шанувати сімейні традиції, успадковує від батьків родинні вміння та таланти. Талановита творча родина – це маленький всесвіт, в якому у спільній творчості згуртовуються і дорослі, і малі, панує атмосфера взаєморозуміння та підтримки один одного. На жаль, в стані війни найрідніші люди опинилися далеко один від одного, майже кожна родина зазнала складнощів через неможливість бути усім разом, багато родин цілими сім’ями опинилися далеко від рідних домівок…

З метою виявлення та підтримки творчих, талановитих родин із Закарпаття та серед сімей з дітьми, які тимчасово проживають в краї, відродження сімейних традицій, залучення дітей та молоді до скарбниці національної спадщини з 20 по 25 травня на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» у дистанційному форматі проводився обласний фестиваль родинної творчості «Родинний дивосвіт». Усі учасники фестивалю з гідністю представили свою сімейну творчість у номінаціях: «Світ родинних захоплень» та «Родинні традиції». Серед учасників фестивалю – внутрішньо переміщені українці з Ізюма, Кривого Рогу, Дніпра, Харкова, Херсона, Києва, Чернігова.

Бажаємо усім сім’ям, родинам творчих успіхів, процвітання, миру і, звичайно, любові до прекрасного світу мистецтва!

joomlamodniyportal.ru