Тимчасові мешканці «ПАДІЮНу» зіграли п’єсу Шекспіра

"Життя – наче коробка шоколадних цукерок. Ніколи не знаєш, яка тобі трапиться" (с).  

26 травня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»  люди,  які три місяці тому тікали від війни в Ужгород з різних міст і містечок стали театральними акторами на сцені.

Прем'єра  вистави "Король Лір" за п'єсою Вільяма Шекспіра підкорила серця небайдужих глядачів. Ролі в ній зіграли актори-аматори з числа вимушених переселенців, показавши неабияку професійність гри. Такий собі промінчик світла у наші темні часи. 

Дана ініціатива організована Громадським проектом „Сінема спейс” разом з ГО „Закарпатська фільм комісія” та продюсерською компанією Інсайтмедіа (м. Київ) в партнерстві з Закарпатським обласним палацом дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, за підтримки Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА. Режисером-постановником вистави виступає В’ячеслав Єгоров.  Метою заходу є підтримка морального духу цивільного населення та психологічно-емоційна реабілітація тих, хто покинув свої домівки  і тимчасово, або на постійній основі, залишається на території нашої області.

Організатори обіцяють, що вистава ще буде повторюватися в Ужгороді і містах Закарпаття, а далі - гастролі з благодійною метою. Дуже дякуємо акторам за щирість, сердечність та невимушеність гри! Арт-терапія мистецтва лікує стомлені душі.…

joomlamodniyportal.ru