„Місце дитячих мрій – ПАДІЮН”

1 червня, до Міжнародного Дня захисту дітей у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН" проводився цілий ряд розважальних заходів, у яких взяли участь як вихованці палацу, так і діти-переселенці. З 11 години в Краєзнавчому музеї проводилися цікаві майстер-класи для дітей різного віку під відкритим небом та древніми і могутніми стінами замку. Кожен зміг долучитися до вироблення цікавих поробок та гарно провести час.

З 14.00 в „ПАДІЮНі" проходили повчально-ігрові заняття англійської мови від іноземних гостей зі США. Також оформили стенд з листів від дітей із міста-побратима Корваліс (США). Ця підтримка від дітей дуже щира та потрібна у такий нелегкий час. На майданчику „ПАДІЮНу" проходили надзвичайно захоплюючі ігри, майстер-класи, конкурси, танцювальні вправи та шоу мильних бульбашок, ярмарок, заняття на гончарному крузі, спортивні ігри, естафети, змагання та театральні постановки. Між кущами рожевих троянд і серед жовто-блакитних повітряних кульок ціла купа дітей та дорослих спостерігали насичену святкову програму і активно брали в ній участь. Дитячий сміх, веселий гомін та піднесений настрій було помітно здалеку, задоволені очі малечі випромінювали щастя і захват. Не обійшлося в цей день і без солодких подаруночків. 

Важливою частиною великої кількості подій була також участь лідерів Закарпатського обласного учнівського парламенту „Нове покоління" у Всеукраїнському телемарафоні „Ми діти сильної країни - України". До телемарафону долучився міністр освіти Сергій Шкарлет та депутати Верховної ради України. Молодь усієї України мала можливість задати питання високопосадовцям та висловити свою думку. А також лідери з усіх областей підписали маніфест на підтримку дітей України в умовах воєнного стану.

По завершенню розважальних заходів на гостей палацу чекала яскрава концертна програма за участі народних художніх колективів палацу: „Продюсерський центр”, „Танцювальна корпорація друзів”, „Студія сучасного танцю „Бліц”, та зразковий художній колектив „Дитячий музично-хореографічний театр „Райдуга”, під час якої батьки мали можливість подивитися на досягнення своїх дітей за весь навчальний рік. Як довго усі його чекали, як хотіли побачити свою малечу на сцені. І вихованці також уже скучили за виступами та концертами.

День був дуже насиченим і вдалим, кожен повертався додому щасливим та приємно втомленим. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у чудовому святі і всім, хто приїхав здалеку, щоб у ці нелегкі для України часи підтримати нас.

Нехай у дітей буде щасливе дитинство, а довкола мир і спокій!

joomlamodniyportal.ru