«Розквітай, Україно, в любові й добрі»

День Конституції – це свято вільного, сильного, мужнього українського народу, який, незважаючи ні на що, боронить відважно закріплені Конституцією територіальну цілісність та державний суверенітет України; народу, який шанує свою мову, культуру та традиції; народу, який поважає здобутки минулих поколінь та відчайдушно і завзято працює

задля успішного майбутнього нашої держави.

Сьогодні потрібно виховувати підростаюче покоління гідними, чесними громадянами своєї держави. Людина не може вважатися освіченою, якщо не знає своїх прав і обов’язків, законів країни, в якій народилася і живе.

Щоб прищепити дітям патріотичний дух, любов до Батьківщини, усвідомлення важливості дотримання норм Конституції України сьогодні в „ПАДІЮНі” відбувся культурно-мистецький захід „Розквітай, Україно, в любові й добрі!”. Маленькі громадяни України познайомились з Державними символами України, виготовили карту нашої країни в межах існуючого кордону - цілісною і недоторканною, як це звучить в Основному законі. Всі бажаючі мали можливість долучитися до цікавих патріотичних майстер-класів. Вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів” та зразкового художнього колективу дитячого музично-хореографічного театру „Райдуга” своїми виступами продемонстрували віру в незламну волю українського народу, самостійність та незалежність рідної країни, любов до якої з покоління в покоління передають своїм дітям діди і прадіди. Також в рамках заходу була проведена благодійна ярмарка дитячих робіт, адже наші вихованці в різний спосіб наближають перемогу. Закарпатський обласний учнівський парламент „Нове покоління” презентував відеочелендж „Мої права порушені війною” https://www.youtube.com/watch?v=klZsKeW4M1E&t=21s  Це Відеопослання, яке містить статті конституції України, що в умовах війни порушують та позбавляють людей їх прав.

Роль таких заходів є надзвичайно важливою для виховання підростаючого покоління, які мають шанувати Основний закон держави і повсякчас дбати про його неухильне дотримання. Зичимо кожному українцю і тим, хто всім своїм серцем любить Україну, міцного здоров’я та непохитної віри у щасливе майбутнє міцної та процвітаючої України. Миру всім нам! Миру нашій рідній, незалежній Україні! З Днем Конституції, рідна Україно!

Дякуємо за допомогу в організації Дяченко Ользі, представнику благодійної організації „Америка піклується про українських дітей” America Cares for Ukrainian Children.

joomlamodniyportal.ru