Пленер образотворчого мистецтва «На острії подій»

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” долучився до організації та проведення триденного пленеру з образотворчого мистецтва „На острії подій” , ініціатором якого виступив БФ „Срібний дзвін”.  Чисельні заходи в рамках програми проходили   в Ужгороді з 5 по 7 липня,

до участі в яких долучилися як вимушено переміщені, так і закарпатські юні художники.

 

Всі бажаючі мали можливість взяти участь у  різноманітних майстер-класах  відомих художників, пройтися  екскурсією містом, прослухати  лекції та поспілкувалися з професором-воїном Федором Шандором під час  прямого включення. Театральна студія пантоміми „Енергія мім” порадувала своїм творчим виступом та розважала юних митців впродовж пленеру. Керівник гуртка Ярослав Дуленко провів майстер-клас з фотомистецтва „ Художні елементи в архітектурі міста”. Для  участі у конкурсі юні художники мали створити три роботи на задану тематику. Вихованці „ПАДІЮНу”, а також діти, що тимчасово проживають в палаці, активно брали  участь у заході та створювали щирі, натхненні і творчі роботи.

 

По завершенні триденного пленеру відбулося урочисте нагородження всіх учасників, а вибрані роботи були відправленні на аукціон для підтримки ЗСУ.

joomlamodniyportal.ru