День Української Державності

Цього року в Україні з'явилося нове патріотичне свято - День Української Державності.  Зародження держави відзначатимуть, за указом президента України, щороку у День хрещення Русі-України  - 28 липня. Ця символічна дата підкреслюватиме могутню історію нашого роду, показуючи зв'язок українців, які живуть тепер з багатьма поколіннями минулих часів.

У мирний час ми відзначали б цей день як і День Конституції чи День Державного Прапора. А у зв’язку з воєнним станом, нововведене свято стає ще більш актуальним та важливим для усвідомлення себе громадянином Української держави. 

Вихованці «ПАДІЮНУ» щиро перейнялись ідеями цього свята і вирішили поділитися з ровесниками та батьками власними здобутками, взявши активну участь у  різноманітних арт-зустрічах «Творчість юні - державі Україна!».  Зокрема, юні гуртківці театральної студії "Синтез" та студії пантоміми "Енергія мім" продемонстрували своє бачення поезій українських поетів різних часів, присвячених Україні.

Гуртківці  відділу духовного і творчого розвитку «Джерела» в рамках арт- зустрічей знайомились з історією держави,  роллю особистостей і подій у їі розвитку, тощо. Результатом цього стала показова виставка робіт . Вихованці гуртків "Паперопластики" та "Майстер-хобі" підготували свою оригінальну виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Окрім цього, педагоги «ПАДІЮНу» на заняттях, майстер-класах обговорювали тему державності та її актуальність у контексті минулих і сучасних подій. 

Арт - зустрічі ще раз довели, що вихованці «ПАДІЮНу» - активні будівничі майбутнього, які чітко усвідомлюють , що кожен з них є частинкою великого українського народу!

joomlamodniyportal.ru