День захисника та захисниць України.

Захисники! Як багато мужності та сміливості в одному слові. Саме Ви є опорою держави, захищаючи щохвилини свою Батьківщину. Ви, патріоти рідної землі. Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті.

 

Ми вклоняємося подвигу тим, хто віддав своє життя в імʼя свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

До дня захисника України вихованці Організаційно-масового відділу підготували музичне відео присвячене захисникам та захисницям України https://www.youtube.com/watch?v=oyqs-LB-x0E

Про перемогу СВІТЛА над темрявою Медіастудія „ПАДІЮНу” відзняли творчий проект зворушливої поезії Артема Сенчина та театру тіней театральної студії „Енергія мім”  https://www.youtube.com/watch?v=Lv-L9fLHoFE

Вихованці відділу художньо-творчої діяльності: студії пантоміми „Енергія мім” , театральної студії „Синтез” , представили музично-поетичну композицію „За честь, за славу, за народ!”. А також в „ПАДІЮНі” представлена виставка творчих робіт талановитої молоді Закарпаття. 

Слава Україні! Слава її героям-захисникам! Україна понад усе!

 

joomlamodniyportal.ru