Об’єднані надією…

З ініціативи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» вперше в області відбувся масштабний фестиваль-конкурс творчої молоді «Об’єднані надією», присвячений Дню захисників та захисниць України. Метою конкурсу була, насамперед, підтримка творчого  обдарованого юнацтва, виявлення нових талантів, формування у молоді високої патріотичної свідомості, почуття вірності на прикладах героїчної боротьби українського народу…

У такі нелегкі для всіх часи, коли одним з найбільш глибоких людських почуттів є патріотизм, творчість як ніколи об’єднує та наближає нас до омріяної перемоги. Талановита закарпатська молодь разом зі своїми наставниками по-особливому підтримують патріотичний дух кожного, віру в себе та в майбутнє. Своїми унікальними, прекрасними виступами та роботами учасники фестивалю надихають, заохочують до змін та на коротку мить допомагають забути про важкі реалії сьогодення.  

Виступи конкурсантів показують, як упевнено та цілеспрямовано досягають успіхів та перемог самі учасники, так наша з вами країна переможе в нелегкій боротьбі за свою безцінну незалежність та свободу. 

Фестиваль-конкурс «Об’єднані надією»  зібрав чималу кількість учасників у таких номінаціях: «Хореографічне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» та  «Образотворче мистецтво» - і це лише початок! Організатори фестивалю обіцяють, що «Об’єднані надією» стане щорічним і традиційним фестивалем-конкурсом області. 

Щиру подяку виловлюємо усім, хто долучився до конкурсу, повірив у себе і прийняв виклик змагання на великій сцені. Також висловлюємо подяку професійному журі представникам культури та мистецтва України:

Голова журі:

Валентина Зелінка   – заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичних дисциплін, викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв. 

Члени журі:

Ірина Шевцова - заслужений працівник культури України, викладач-методист Ужгородського Інституту культури і мистецтв;

Олександр Секирин – хореограф, засновник  танцювальної школи All Stars м. Харків, сертифікований національний суддя World Dance International.

Віта Чорнак-Щока  – викладач фахових і профільних дисциплін Закарпатської академії мистецтв

Володимир Козачук – старший викладач  Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора.

Дякуємо всім, хто підтримував, надихав та вірив!

 Слава Україні! 

joomlamodniyportal.ru