„Трансільванська фіалка” – мистецтво, яке об’єднує…

20 жовтня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбулося відкриття виставки угорських художників краю, приуроченої угорській революції 1956 року. Прекрасні роботи відомих художників: Атілли Коприви, Олександра Шандора та Юрія Дикуна були представлені у фойє другого поверху палацу. Здебільшого це були закарпатські пейзажі, колоритні мотиви побуту, натюрморти, портрети. Різноманітна гама кольорів, різне бачення світу, окремі техніки, - але усі роботи неодмінно поєднує безумовна любов до рідного краю. 

Організатори вернісажу – Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” та Благодійний фонд „Мистецька співдружність „Сьогодні”.

Художнє мистецтво Закарпаття – багатонаціональне і веде свій початок ще від засновників художньої школи Й. Бокшая та А. Ерделі. Воно передає непохитність  дружби між нашим народом та європейськими сусідами. І саме виставка творчих робіт „Трансільванська фіалка” засвідчує, що мистецтво не має кордонів, а навпаки, лише об’єднує. Важко передати ту неймовірну теплу атмосферу, яка відчувалася на заході: глибокий зміст картин, музика саксофону та ніжний спів солістки Продюсерського центру Ірини Товтик. Ніхто цього дня не залишився байдужим. 

У наш непростий час дуже важливо пам’ятати про те, хто є нашими друзями, союзниками та партнерами. Художники-автори, педагоги та вихованці палацу, а також поважні гості свята – консули Генерального консульства Угорщини: доктор Папп Ференц та Александра Чізмадіа аташе по зовнішньоекономічних питанням, Заступник Ужгородського міського голови – Ігор Фартушок, голова Благодійного фонду „Мистецька співдружність „Сьогодні” – Юрій Дік зустрілися разом, об’єднані мистецтвом, спільними інтересами та мріями про мирне майбутнє.

joomlamodniyportal.ru