Мистецький форум: разом до перемоги!

Перший мистецький форум «ART-ПОСТ-UA» - феєрично завершився в «ПАДІЮНі». Незважаючи на усі перешкоди, тривоги та напружену ситуацію в країні, організаторам та педагогам таки вдалося провести конкурс та нагородити переможців.  Насичена програма, семінари, майстер-класи, різноманітні платформи – усе це і ще більше можна було побачити в палаці цими теплими осінніми днями. Танцюристи та солісти області змагалися за перші місця на сцені, демонстрували свої найкращі уміння, навички і таланти, заслужили хвилю овацій, захоплення глядацької зали та схвалення журі. 

За підсумками участі у форумі керівники гуртів отримали сертифікати з підвищення кваліфікації, а конкурсанти отримали новий досвід, нагороди та призи, купу позитивних емоцій та завели цікаві знайомства. 

Організатори форуму – Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», Український державний центр позашкільної освіти та ГО «Яскрава країна». 

Мистецький форум «ART-ПОСТ-UA» об’єднав творчі спільноти митців та педагогів для обговорення проблем і викликів позашкільної та мистецької освіти в умовах війни… 

Творчі перемоги наближають нас до перемоги в Україні!

joomlamodniyportal.ru