Подорож у мрію...

Неймовірна та сповнена емоцій пластична вистава під назвою "Подорож у мрію" відбулась днями на головній сцені Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН". Присвячена вистава була генію сценічного мовчання - Марселю Марсо. 

Вихованці студії пантоміми "Енергія мім" майстерно показали глядачам закоханість головної героїні у мистецтво пантоміми. Завдяки перемозі у творчому конкурсі мімів, дівчина отримала нагороду - подорож у мрію - поїздку до школи пантоміми Марселя Марсо у Парижі.  У французькій столиці, героїня губить документи та запрошення, але врешті таки потрапляє на омріяний майстер-клас...

У виставі звучали прекрасні французькі композиції, актори грали довершено та граційно. Глядачі у залі на мить затамували подих....адже... "Пантоміма - це не мовчання, це розмова про те, що не можна виразити словами...".

Щиро дякуємо юним акторам та художній керівниці студії пантоміми "Енергія мім" - Марині Шайбнер, а також Сойновій Маргариті Борисівні - завідувачці відділу художньо-творчої діяльності "ПАДІЮНу" і усім причетним.

joomlamodniyportal.ru