„Осінній вернісаж”

16 листопада у „ПАДІЮНі” відбувся мистецький вечір „Осінній вернісаж”.  На заході була представлена виставка робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва – чудові, креативні поробки талановитих дітей та педагогів усіх творчих гуртків закладу. Вечір проходив у теплій та приємній атмосфері краси та чарівних мелодій.  Виступи вихованців фольклорного ансамблю „Джерела”, вокального ансамблю „Промінці”, захоплюючий показ старовинних закарпатських народних костюмів етнографічного музею „Світлиця”, бездоганні хореографічні виступи дітей від зразкового художнього колективу ДМХТ „Райдуга” викликали купу позитивних емоцій та вражень, бурхливі овації та щирий захват. Увагу гостей також захопили виступи юних співаків, виконавців піаністів та гітаристів.

Родзинкою вечору стала оригінальна гра на бандурі від  переселенки Дубини Наталії із Запоріжжя. Мистецький захід „Осінній вернісаж” завершився піснею „Ой, дай Боже, добрий час!” у виконанні ансамблю педагогів „ПАДІЮНу”.

Висловлюємо подяку спонсорам солодких гостинців – представникам благодійної організації „Америка піклується про українських дітей”. 

 Щиро віримо, що Україна буде вільною, єдиною та незабаром відсвяткує  перемогу, адже талановиті українські діти цього варті і чекають на це з нетерпінням! 

joomlamodniyportal.ru