Феєричний початок року в „ПАДІЮНі”

 13 січня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся традиційний новорічний концерт. Захід проводився за участі вихованців різних гуртків палацу.

Юні вокалісти, танцюристи, гімнасти та актори Народного художнього колективу „Продюсерський центр „ПАДІЮНу”, Народного художнього колективу ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів”, Народного художнього колективу студії сучасного танцю "Бліц", Зразкового художнього колективу ДМХТ „Райдуга” та Художньої гімнастики підкорили серця гостей палацу своїми прекрасними творчими номерами, вкотре довівши високий та професійний рівень підготовки. Кожен виступ був унікальним і казковим, талановитим і незабутнім. Глядачі отримали багато позитивних емоцій, гарний настрій та відчуття свята. За це ми щиро вдячні нашим креативним виконавцям та їхнім досвідченим керівникам і наставникам! 

Захід став чудовим початком 2023 року та цьогорічних творчих вечорів у „ПАДІЮНі” і нехай так буде і надалі! З вірою у перемогу і з Україною в серці…

joomlamodniyportal.ru