Четверта «SMARTAKIADA» зібрала в «ПАДІЮНі» понад сотню розумників області

26 січня у «ПАДІЮНі» пройшла четверта «SMARTAKIADA», яка встигла стати уже традиційною та улюбленою інтелектуально-розважальною грою закарпатської молоді. У ній взяли участь 16  команд,  а це близько 100 учасників з міста Ужгорода та різних територіальних громад області: Рахівської, Зарічанської, Оноківської, Дубівської, Середнянської. Цього разу вперше у грі взяли участь і команди Учнівського самоврядування «ПАДІЮНу».

Попри тривожну ситуацію в країні та постійні відключення електроенергії, активна молодь з різних куточків Закарпаття зібралася у палаці в повному обсязі, аби в черговий раз позмагатися за звання «кращого розумника». 

Ведучий гри Сергій Денисенко підготував питання не тільки на знання та логіку, а й на уважність та кмітливість. Боротьба між учасниками була запеклою, адже кожна з команд мріяла увійти у трійку кращих  і, звісно, здобути перемогу та поїхати додому з відзнакою. 

А перемогу у 4-й грі здобули: 

1 місце – «Фаворит» Зарічанська гімназія;

2 місце – «Віртуози» Середнянський ліцей;

3 місце -  «Філософський КАМінь» Кам’яницький ліцей.

Щиро дякуємо за призи і подарунки: Піцерія «інь-Янь», Shtefanyo V&V, ТМ Закарпатський пряник, Спортивні нагороди "FESTservice". 

А незабаром ми зустрінемося знову, тож поки ведучий готуватиме нові питання, юнаки та дівчата, тим часом, покращуватимуть свої знання, аби вкотре довести, що українська молодь розумна та кмітлива!

 

joomlamodniyportal.ru